Problém s očami

11. apr 2022

Mám 21 rokov, asi 10 rokov dozadu som si všimla zvláštnu vec. Večer som nemohla spať, a len tak náhodou som mala otvorené oči. Všimla som si, že keď som raz jedným a potom druhým okom pozrem napr. na stenu, v centre zorného poľa som videla takú čiernu mihotajúcu sa machuľu a po celom zornom poli také akoby sa vlniace čiary. Čiže keď sa pozriem na nejaký predmet priamo, nevidím ho, musím pohnúť so zrakom…

Videnie mám cez deň aj večer v poriadku, inak som krátkozraká. Stav sa mi nezhoršuje. Bojím sa či to nemá súvis nejak s mozgom, alebo nervami, očné vyšetrenia boli v poriadku. Lekári mi povedali, že to nič nie je, ale neviem si to vysvetliť.

Teoreticky by som o tom doteraz ani nevedela, viem že za ten čas by sa to už nejak prejavilo keby to je vážne, ale aj tak by som rada vedela čo to môže byť…

Ak by ste mi vedeli niekto poradiť, bola by som Vám moc vďačná… Ďakujem a pekný deň Vám prajem

sisa_s
11. apr 2022

Sklovcove zakalky

autor
11. apr 2022

@sisa_s Nie nie, to mám a viem o tom, ale toto je niečo iné, je to len v úplnej tme s minimum svetla… 😕

monka105
Autor odpoveď zmazal
Zobraz