Problém s močením

17. jún 2024

Dobry den mam 20 rokov a mam par rokov problem zacat mocit. Ked sa postavim ku zachodu dlho mi trva kym zacnem mocit stretol sa s tym dakto. Kedysik som bol na sone pre slepe crevo a pozerali mi aj prostatu tu mam v poriadku. Cim to moze byt zapricinene ? Alebo je to normalne. Dakujem

viestta
17. jún 2024

Najlesie sa vybrat k obvodakovi a vypytat si vymenny listok na urologiu

egonsk
17. jún 2024

ak uzivas lieky na tlak, nechaj si ich zamenit za take co maju aj druhu zlozku pre odvodnovanie, potom budes curat jak dostihovy kon a zachod uvidis castejsie ako chladnicku.

autor
17. jún 2024

@viestta Bez vymenneho listku sa neda dostat k neurologovi ? Lebo aktualne som dost daleko od obvodneho.

viestta
17. jún 2024

Bez vymenneho listka sa k urologovi nedostanes, ale uz sa vystavuju aj eVymenne listky, takze mas sancu sa k nemu dostat aj bez navstevy obvodaka. Alebo dalsia moznost ist tam ako samoplatca, vtedy vymenny listok nepotrebujes

autor
17. jún 2024

Nedavno som prestal uzivat lieky na tlak som ich vysadil lebo mi ich nebolo treba len som ich zbytocne jedol tym to nebude

autor
17. jún 2024

@viestta skusim zajtra zavolat mojej doktorke ci to uz vedia aj oni posielat dakujem za radu