Probiotika Symprove

sofka13
15. júl 2024

Ahojte mate niekto skusenosti s probiotikami symprove?
Chcela som pomoct svojmu crevu po infarkte hrubeho creva aby lepsie fungovalo…
Momentalne uzivam 3 flasu zo 4 no mam dojem ze od kedy beriem tieto probiotika mam bud zapchu alebo ma prehana … Bolo to dost drahe a neviem ci vydrzat a dobrat 4tu flasu alebo to ukoncit …
Chcela by som vediet ci je to normalne a pokracovat dalej alebo to ukoncit .
Nerada by som si znicila crevo este viac som rada ze ho vôbec mam.
Dakujem pekne za kazdu radu 🙂

beasy
16. júl 2024

@sofka13 no myslim ze prave touto znackou si znicit crevo nemozes nakolko su velmi kvalitne, otazne je ci si ich skusila sama alebo ti ich odporucila lekarka, poznam osobu ktora ich uziva roky, ma cronhovu chorobu, brali jej z čreva myslim 2 razy, a nevie si ich vynachvalit a to ma naozaj kopu intolerancii je celiatik skratka velmi narocny uzivatel 🙂 ono chvilu trva kym sa telo zacne regenerovat co sa tyka criev ja ked som si creva rozhadzala dlhodobym uzivanim ATB kvoli dychacim problemom tak som si crevnu floru davala dokopy cca 3-4 roky kym to bolo viacmenej v povodnom stave

beasy
16. júl 2024

@sofka13 skus si pozriet toto 🙂 tam sa dozvies asi věsetko o fungovani tejto znacky probiotik 🙂 https://bioscience.symprove.cz/

drmelka
16. júl 2024

Ahojky,nemam skúsenosť práve so Symprove. Mozno su kvalitné,no nemusia Ti sadnút. Ja mam Ulceroznu kolitidu a beriem iba bežné Biopron premium a som spokojná. Vyskúšaj nieco iné a uvidíš. Ak si mala problém s hrubým crevom ,daj si urobiť a testy na intolerancie.Problém nemusia byť probiotika.

peta2806
24. aug 2024

Ahoj,ja mám skúsenosti so symprove. Mám crohnovu chorobu,dvakrát mi brali kus čreva+slepé črevo a pred poslednou operáciou som nemohla zjesť už ani polievku,aké som mala bolesti brucha a zlé trávenie. Nepomohli žiadne iné probiotiká až symprove. Zo začiatku som tiež mala hnačky alebo hustú stolicu,ako spomínaš ty,ale časom sa to zlepší a po mesiaci bratia probiotík som si znížila dávkovanie, pretože som mala stále hnačky a pomohlo to. Skúšala som aj vysadiť probiotika ale problémy sa vrátili
Takže ich beriem pravidelne,menšie dávky,takže vydržia dlho a keď mám zápchu,dám si trosku vyššiu dávku a trávenie je zase super. Odvtedy nemám bolesti brucha. Síce sú drahé,ale mne pomáhajú a sú rôzne akcie,napr.500kc zľava keď ich odporúčam niekomu a ten človek si ich objedná,tak obaja dostaneme 500kč zľavu, alebo za recenziu na ich stránkach som získala mesačné balenie zdarma.. 🙂 tak snáď som poradila a tvoje problémy sa zlepšia. Dôležitá je pravidelnosť a aj aby si to črevo zvyklo na tie probiotiká 🙂