Probiotiká Biopron 9 Premium

miska1251
1. aug 2014

Mile babenky, Pisem kvoli tomu ze uz posledne 3 tyzdne mam problemy s miernymi bolestami pod rebrami. Navstevovala som gastroenterologa kvoli žaludku kde mi robili Endoskopiu a nezistili mi nic. Nasadil mi probiotika Biopron 9 premium na obnovu črevnej mikroflory a to mna nikdy nebolelo nic v bruchu. Začala som ho uživat beriem ho uz mesiac a citim ze ma odvtedy bolieva v pod rebrami, ci mi to robia tie probiotika alebo co ... no jednoducho nev iem?? navstivila som liečitelku ktoru chvalia a vie celkom dat dokopyx ludi, ona mi tvrdila ze mam zapal na čreve ale popritom mna nikdy nebolievali čreva, ci to mam z tych probiotik alebo z nieco ine sama neviem. Je aj to mozne zeby mi to robili probiotika tym ze mi cisita čreva aebo fakt neviem a zase na kolondoskopiu nechem ist, lepsie povedane este som odvtedy nesla k lekarovi.viete mi poradit bola ste niektora v podobnej situacii??

gucciok85
1. aug 2014

@miska1251 ahoj z probiotik urcite to nemas.Bolieva ta pod rebrami? Ale na ktorej strane?

miska1251
autor
1. aug 2014

@gucciok85 lenze mna to nikdy nebolelo a bola som aj na sono brucha a nic mi nezistili a boli ma raz na jednej strane potom na druhej strane ...Ale zase som citala ze ak ma boli hlava tak je to aj od probiotik

gucciok85
1. aug 2014

@miska1251 tak skus vysadit tie probiotika. Ale to nemas z toho. Ale skus a uvidis? A aka to je bolest pod rebrami? Co si hovorila dr.ake mas priznaky?

miska1251
autor
2. aug 2014

@gucciok85 No aby som upresnila u dr. som nebola lebo som to nepovazovala za nutne kedze z endoskopie mi nic docela nezisitili a zo sona tiez. Ale pokial to tento vikend neprejde tak idem a nech mi spravia krvne testy na zapal a boleriozu a jednoducho komplet a uvidi sa. bolesti su to take divne ono to nie je vzdy ale pride to tak nahle a normalne citis ze ta nieco boli .Na internete som sa docitala ze ked boli pod pravym rebrom moze to byt zlčnik alebo pečen a ked pod druhym tak to moze byt vred alebo nieco take ale ja vredy nemam to mne povedal gastroeneterolog

veriiii
2. aug 2014

@miska1251 ten biopron 9 premium obsahuje aj rozpustnu vlakninu, tak jedine co ma napada, ci nesposobuje plynatost a ta sa ti prejavuje bolestou pod rebrami..ale bolestivost pod rebrami moze mat rozne priciny, nie len plynatost..mas to na oboch stranach?mna este napadne aj natiahnutie chrbtovych svalov, napr po namahe..s tym zapalom cirev, to by si mala blesti brucha a hnacky, skor ako bolest pod rebrami.

monkabr
2. aug 2014

To ze obsahuje vlakninu je len dobre, probiotika potrebuju hlavne vlakninu, aby sa mohli rozmnozovat a vstrebavat, ak ma clovek nedostatok vlakniny, tak uzivanie probiotik takmer nema zmysel...
Probion probiotika nevysli z testu probiotik zrovna najlepsie, namiesto deklarovanych 10 miliard bakterii im namerali 470 milionov... Stale ucinne mnozstvo, ale su na trhu aj ovela lepsie

miskatomy
3. aug 2014

@miska1251 a nechcela by si vyskúšať tieto probiotika?
http://www.lr-slovak.com/probiotic-12/d-1574-c-...
su omnoho lepsie ako biopron 9

miska1251
autor
3. aug 2014

@miskatomy Vieš čo brala som probiotika mesiac uz viac ich nebudem brat mne vravel lekar ze staci ak zoberiem mesiac a potom pauza.. a tie ktore mi ty odporučaš su dobre???

kadri
3. aug 2014

@miska1251 tiez si myslim, ze to nemas z probiotik, ale z toho, ze nie je zistena pricina tvojich tazkosti a nadalej ta nieco drazdi. mne takto po roku problemov urcili na gastro dg. dyspepticky syndrom, odmietla som gastroskopiu, urobila som si domaci test na intoleranciu potravin. odvtedy som na strave bez psenice a drozdia (to mi vyslo pozitivne) takmer 2m a mam sa dobre 🙂 pozri aj tu

https://www.modrykonik.sk/forum/zaciname-prikrmovat/mate-skusenost-s-testom-food-detective-na-potraviny/

miska1251
autor
3. aug 2014

Vieš čo sama neviem co mi je teraz skušam od liečitelky take kvapky a uvidim ci mi pomozu ale zase mam od nej aj kvapky na žaludočne nervy, lebo ja ako som brala antibiotika tie mi ppdraždili asi žaludočne nervy. ale ani neviem co by som dala zato aby som sa dala dokopy.. to si nevie nikto predstavit

miskatomy
3. aug 2014

@miska1251 ano patria k tym najlepsim...obsahuju omnohoviac ucinnych latok...a tiez staci len preventivne ale radsej si dajte nejake testy urobit a potom podla toho si vybrat nejaky doplnok,vitaminy alebo probiotika

ekka
4. aug 2014

@miska1251 ja som ich teraz vysadila, lebo mne bolo od nich hrozne zle, stale som mala pocit na zvracanie ☹ neviem ci to je z tých, alebo z nieco ineho ale teraz ich neberiem a je mi lepsie

ekka
4. aug 2014

@miska1251 a tiez som bola aj na sono, lebo ma bolelo pod pravym rebrom, na nic mi neprisli, len, ze tam mam vela žlče ale že z toho ma to boliet nemoze, tak neviem, krvne testy mam negativne 🙂 uvidim ak mi bude lepsie uz nebudem brat probiotika, aspon tieto určite nie

monkabr
4. aug 2014

@miska1251 Ahoj, mohla by som sa spytat, ake kvapky ti ta liecitelka nasadila ?
Baby, este som nepocula, ze by probiotika sposobovali taketo problemy, su to len zdrave bakterie, ktore sa prirodzene vyskytuju v crevach, cim viac, tym lepsie. Mozno by bolo dobre pozriet sa na zlozenie, ci tie ktore konkretne probiotika neobsahuju okrem spominanych bakterii aj nieco ine, nezdrave, skodlive, napr. nejake nevhodne konzervanty a podobne. ( probion9 napr. oxid titanicity, ) Spominany probiotic 12 obsahuje vela fruktooligosacharidov, ktore sice pomahaju probiotikam rozmnozovat sa a potlacaju vyvoj zlych bakterii, ale mozu sposobovat niektorym ludom traviace tazkosti a poruchy metabolizmu.
Pripadne si vybrat nejake cisto prirodneho zlozenia bez pridavnych latok, ake na trhu su...

miska1251
autor
4. aug 2014

@ekka Takze ako vidim nie som sama presne ako pises strasne ma bolelo pod rebrom raz na jednej strane potom na druhej totalna katastrofa normalne som myslela ze budem musiet ist doktorke ale uz neberiem probiotika zhruba 3 dni a nechem to zakriknut cize klop klop necitim zeby ma to tak velmi bolelo ale presne toto iste mam ako ty.. a myslim ze tie probiotika su neni zle oni mozno preto tak nam robia banalitu v tele lebo nas ocistuju ale uz stacilo brala som mesiac teraz pauza aspon 2 mesiace potom si ich zase kupim a vyskusam a uvidim ako co bude ale aspon vidiet ze nie som sama

miska1251
autor
4. aug 2014

@monkabr zacala by som takto zrhuba v januari som bola u tejto liecitelky 1 * len tak nech ma pozre a mala som strasne problemy s akné. tvrdila mi ze mam problemy s tym ze mam zahlienene vajcovody v maternici od antikoncepcie tak mi nasadila nato kvapky su to kvapky ktore ona vyraba sama a zaroven mi povedala ze mam plesne na črevách. baby ci mi verite ci nie neverila som jej a aj nato mi nasadila kvapky takze som dvoje brala. a teraz citajte pozorne ta liečitelka ako keby to presne povedala v maji som chytila strasne bolesti do podbruška s manželom som nemohla mat pohlavny styk lebo hned som farbila, špinila, tak som isla na gynekologiu k doktorke ta mi spravila vyšetrenie ktore sa plati lebo je podrobnejsie ako cytologia.. zistila mi ze mam chlamydie. takze nato mi hned nahodila antibiotika doxyhexal a zaroven aj manzelovi. lenze tie lieky boli natolko silne ze znici nielem mna ale aj manzela co sa tyka tžaludka a vsetkeho, lenze moj muz mal vacsie stastie ako ja. lebo ja som vracala vsetko co som zjedla, prehnalo ma no hotova katastrofa. tak som sla k lekarovi a ten ma poslal na gastro. no pravdzae verzia lekara dame hadičku dole.. ja stresovy typ som myslela ze odpadnem cakala som 2 tyzdne co ma objednal na hadicku. preslo vysetrenie a vysledok negativny so žaludkom nemate nic som myslela ze ma porazi. tak mi lekar nasadil tento biopron. kedze problemy neprestavali a bolelo ma aj po rebrom tak som sla na sono pravdaze nic vazne sme vam nezisitli. no nakoniec som sa vratila k liecitelke lebo ma napadlo ze ta mi nasadila tie kvapky lenze ja som jej neverila tak som ich vtedy v januari vyhodila. a teraz ked som k nej prisla mi povedala ze nic vazne nevidi s maternicou ale ze nieco je tam tak mi nasadi kvapky na ženske veci a zaroven aj na čreva lebo ze mam zapal. tie kvapky beriem poctivo lebo som si uvedomila ze ta zena mi uz v januari zisitla ze ma problemy aj s črevami aj s maternicou.. normalne žasnem ze som je neverila a este mi teraz zisitila ze tie antibitoka doxyhexal ma znicili a to myslim aj žaludočne nervy cize aj na to mi nasadila kvapky. beriem ich uz skoro mesiac a este minuly tyzden som citila napatie ale upozornila ma ze ak budem citit ze ma paly zaha mam si dat helicid ze to je dobra vec. tak co Vam poviem jednoducho mi zisitla uz vsetko ovela skor ale jedno co ma mrzi je ze ročnu prehliadku mi robila doktorka este v novembri a ta mi tvrdila ze mam všetko z gynekologickeho hladiska v poriadku a popritom ked som k nej prisla v maji s tymi problemami tak mi povedala ze od novembra mam zapal.. no co k tomu dodat ze gynekologicka to posrala uplne na plnej ciare a zase tato liecitelka mi to uz vedela povedat v januari ked este som necitila nic ziadne bolesti jednoducho neviem co si mam o tom vsetkom mysliet ale jedno viem ze tie kvapky musim brat aby som sa dala dokopy aby som mohla mat babatko 🙂

monkabr
4. aug 2014

Liecitelka moze byt vyborna, ale ja by som sa bala kvapiek, o ktorych neviem absolutne nic, z coho su namiesane.
My v rodine na posilnenie crevnej flori pouzivame produkt od bhipu, cisto prirodny s probiotikami, AC11- ktore velmi podporuje zdravie v crevach a silnymi antioxidantami. Posobi aj protizapalovo. Je to uzastny produkt, nedam nan dopustit.
http://www.energiabhip.sk/n/purple-caps
Casto dobra liecitelka pomoze neporovnatelne viac ako lekar, to je fakt... Mozes povedat, ako sa vola ta tvoja ?
Vela stastia prajem, snad bude vsetko OK

miska1251
autor
31. aug 2014

@monkabr Az dnes som si vsimla spravu cize liečitelka sa vola ZUZANA TOTHOVA pomohla viacerym so žaludkom , s crevami, na nervy a všelico mam na nu len a len dobre recenzie.

ivka205
14. máj 2015

ahojte tiež som vcera navstivila pani Tothovu mam problemy s nervamy a so zaludkom daala mi kvapky a zacalo mi chutit jest a citim aj menej stresu v tele je to urcite lepsie ako pchat do seba lieky dufam ze mi to pomozebale fakt sa citim lepsie vrelo ju odporucam 🙂

parti24
7. okt 2015

Možno to vyznie čudne ale nmeôžete to mať z chrbtici? Už sa mi stalo par krat ze nieco co zjavne nesuviselo s chrbticou vyvolalo reakciu uplne niekde inde.