Príznaky otrasu mozgu

jessinocka
8. jún 2015

Baby, do kedy sa prejavia priznaky otrasu mozgu? Vcera som si riadne buchla hlavu na spankoch, nestratila som vedomie, ani nezvracala, hlava ma teraz akurat trochu boli, ale nie velmi. Od vtedy ubehlo 16hod, myslite ze yo uz je v pohode? Som sama doma s malou a ist k dr by bolo komplikovane.

pribinak
8. jún 2015

Toto na otras mozgu nevyzerá

lilimoni
8. jún 2015

@jessinocka priznaky sa mozu prejavit aj neskor. Najcestejsie je to bolest hlavy, zavraty, vracanie, citlivost na hluk, strata rovnovahy 🙂

sardinka333
8. jún 2015

@jessinocka otras mozgu nemáš ...len si nejaká uzkostná a velmi sa v tom vrtaš. Otras mozgu má skor opačné priznaky ako tie čo opisuješ - zvracanie, mdloba, závrat, strata vedomia, bolesť hlavy....šupni si jeden Ibalgin alebo čo si davaš na bolesť hlavy a za chvilu ani nevieš, že ti niečo bolo.... 🙂

jessinocka
autor
8. jún 2015

Jj, je to kludne mozne, som prilis uzkostna...len som sa chcela uistit, ze by to nemal byt otras mozgu

myriatko13
8. jún 2015

@jessinocka Ja som mala otras mozgu 2krát. Prejavilo sa mi to vždy na druhý deň - šialené bolesti hlavy,zvracanie v jednom kuse,závrate. Pokiaľ to nemáš,otras mozgu mat nemôžeš. 🙂

jessinocka
autor
8. jún 2015

@myriatko13 super, dakujem za info