Príšerná bolesť zuba 3 dni po ťahaní nervu

30. mar 2022

Mali ste už situáciu, keď vám ťahali nervy, dali vlozku na týždeň, ale zub priserne bolel ešte 3 dní po tahani nervu? Je to normálne?

tinagy
30. mar 2022

Áno😔tá vložka je predpokladám liečivá, ako bola aj u mňa..mne to vysvetlila zubárka tak, že to proste pracuje a je normálna tá bolesť, predpísala mi Flector prášky, chvala bohu pomohli🙏

autor
30. mar 2022

@tinagy a dokedy to bolelo

julka828
30. mar 2022

Podla mna to nema tak boliet nervy mi tahali uz trikrat naposledy pred tyzdnom. A vravela ze zub moze byt citlivejsi ale nie taka bolest

tinagy
30. mar 2022

No ak si dobre pamätám 4-5 dní určite.. ledva som aj jedla..dokonca je možné, že budete potrebovať antibiotiká

autor
30. mar 2022

Ja mam cele dasno okolo zuba fialové

laska86
30. mar 2022

Ja sa chcem spytat som tyzden po vytrhnuti zuba a stale ma to boli aj hnis.ako sa robi ta drenaz a cistenie?boli to?strasne sa bojim😥

laska86
30. mar 2022

Mna po vybrati nervu tiez bolel a brutalne citlivy preto mi ho vytrhla a teraz som takto natom.uz sa bojim jak cert kriza

evuska32
30. mar 2022

Mne keď vytiahli bolelo ma to týždeň...išla som k zubárovi, urobil rtg a dal atb. Už som mala zápal pod zubom...potom to prestalo

nelca0510
30. mar 2022

Ak to veľmi boli,smer ráno lekár. Ťahali mi nervy,mala som aj ATB ale mne sa uľavilo,nebolelo to už,aj keď to bolo ešte pár dní citlivé

simonka_ba
31. mar 2022

Ja som mala príšerné bolesti, nakoniec rtg zistili že sa im ulomil kúsok nástroja pri výkone a zostal tam zapichnutý

lusyyy36
31. mar 2022

@laska86 ka som 2 tyzdne po vytrhnuti, mna po 3 hodinách po vytrhnuti prešla ta brutálna bolest,zmizol opuch ale ešte ma boli kosť nad zubom, už som bola s tým opäť na rtg ale nič tam nemám. Mam počkať ešte 2 tyzdne ci to prestane

lusyyy36
31. mar 2022

Keď mi ťahali nerv zo zubu tak tiež ma strašne bolel,ze som musela ist na pohootovist, tam mi to precistili q povedali,ze tam mam cystu, ja som vydržala ešte pár dní q dala vytrhnut

laska86
31. mar 2022

@lusyyy36 no ja ho mam vytrhnuty ale bolesti po tyzdni mam stale az do ucha a citim aj hnis ze mi odtial ide.ja tam asi to suche lozko.fungujem na ibalgine a flectore

lusyyy36
31. mar 2022

@laska86 a antibiotika si nedostala? Isto s tým chod a nech ti dajú ATB! Ja som brala 2 tyzdne(začala som uz pred trhanim)

laska86
31. mar 2022

To som chcela vedet ci boli to cistenie kedze teraz ma to uz nenormalne boli.ja mam fobiu zo zubarov

laska86
31. mar 2022

@lusyyy36 nedala.len vytrhla..a ze od bolesti si mam dat analgetika.

laska86
31. mar 2022

Uz je to tyzden aj dva dni a stale to boli a poriadne..

lusyyy36
31. mar 2022

@laska86 tak chod hneď dnes pre ATB, určite ti to bez toho neprejde. Sa ti to zapáčilo, mozno aj hnis budú ešte odtiaľ vyberat

autor
31. mar 2022

No baby, od pondelka už prešli 4 dni a mňa to stále boli rovnako. V čom to je? Zapal? Zle vytiahnuty nerv alebo co? 😔

kormino
31. mar 2022

Autorka,más liečivú vložku,alebo máš po ošetrení zatvorený zub takou bielou dočasnou plombou ?

autor
31. mar 2022

To ja neviem 😅

kormino
31. mar 2022

To musíš cítiť, alebo sa pozri do zrkadla

autor
31. mar 2022

@kormino ved niečo mi tam dali ale aký je tam rozdiel?

autor
31. mar 2022

Medzi vložkou a dočasnom plombou

kormino
31. mar 2022

Mne sa stalo,že mi vytiahol nervy a v jednom kanáliku ostal nerv ,bolelo to príšerne mala som to tou bielou plombou vyplnené Vrátila som sa k nemu a vtedy dal tú liečivú vložku a bolesť v momente ustúpila.A stalo sa mi a také,že po ťahaní nervu nechal zub otvorený,vtedy nebolelo vôbec

autor
31. mar 2022

@kormino som tam volala a mam o 13ej prísť. Ak mi povedia, že to je normálne, tak beriem kartu.

laska86
31. mar 2022

No baby jasom teraz dosla od zubarky..chvalabohu nic nerezala len vycistila betadinom a dala mi tam drenaz.zajtra na kontrolu a antibiotika..chvalabohu trochu zabolelo ale uz je to lepsie...

laska86
31. mar 2022

Myslim ze dopadnes ako ja..tiez mi vybrala nerv dala vlozku.zub stale citlivy a bolel tak sme sa zhodli ze ho vytrhne..

laska86
31. mar 2022

Ale drzim palce nech ti zubcek zachrani..🙏

autor
31. mar 2022

@laska86 platila si?