Prírodná kozmetika

modraorchidea
11. apr 2016

Ahojte žienky, chcela by som poradiť nejakú dobrú prírodnú kozmetiku bez parbénov a vaše skúsenosti....ďakujem za odpovede 🙂

klaudusik7
11. apr 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

kazda prirodna kozmetika je dobra

deluxea
11. apr 2016

Ahoj 🙂 pozri stránku naureus sk,tam je veľa dobrej prírodnej kozmetiky,ponio alebo manna.....popozeraj a uvidíš....ja som vyskúšala viacero produktov z týchto stránok a môžem len odporúčať ;)

modraorchidea
autor
11. apr 2016

a máte skúsenosti so značkou : weleda, alverde a sanct bernhard???

biokozmetika
11. apr 2016

ahoj @modraorchidea ak by si chcela vyskúšať nemeckú bio kozmetiku PURE ELEMENTS pozri na môj blog a profil. kozmetika má BDIH certifikáciu, je bez akýchkoľvek umelých konzervantov, vhodná aj pre vegánov a je jednou z najpredávanejších bio značiek v DE.

leontina16
11. apr 2016

Super je BIO Fresh Cosmetics Probiotický denný krém. Je perfektný nedám na neho dopustiť a nestojí veľa. Treba vyskúšať !!

jenifferka
11. apr 2016

Leontina16 , ja som si ten krem už objednala a môžem len s tebou suhlasiť super . Kvalita ma velmi prekvapila veľmi dobrá konzistencia a cena , je veľmi zauijmava a prijateľná.

lululka555
11. apr 2016

@modraorchidea pouzivam citrusovy deodorant od weledy,a mm mi ho mina tiez 🙂 a kremiky nejaky uvazujem kupit,asi z tej ruzovej sady...

modraorchidea
autor
11. apr 2016

@lululka555 ja si idem tiež objednať niektoré výrobky...a nemajú tieto výrobky aj v lekárni?

lululka555
11. apr 2016

@modraorchidea mam este olej na celulitidu od nich a masazny olej s arnikou. Ja som kupila v DM,ale mozes objednat aj z netu,zo stranky weleda napriklad. V DM mali maly vyber tejto znacky. A myslim,ze aj v lekarnach asi bude.

snoffy
11. apr 2016

Ahojte. Výborná je tiež aj topvet, sama používam aj ponúkam ďalej. Zatiaľ sú len pozitívne ohlasy 🙂 A zistila som, že aj lekárne majú túto značku. Ak by niekoho zaujímalo viem dať lepšie ceny ako sú na nete

girasol
11. apr 2016

Slovenska kozmetika dulcia.sk

heronka22
12. apr 2016

ja mam dobru skusenost s pure elements (len skoda ze nemaju nic na vlasy 😒) a vyskusala som zopar vyrobkov od saloos a tiez spokojnost. naopak weleda pre deticky nam az tak nepomohla (ale ani neposkodila- od nich som mala jedno super telove mlieko zase) s kozmetikou treba vyskusat viac aby clovek nasiel to prave pre seba 😉

mirka822
12. apr 2016

Já mám skvělou zkušenost s kosmetikou Lavera, ale i Weleda je podle mě super. Zkoušela jsem i Alverde, není špatná, ale třeba krémy na obličej mi od něj nevyhovují 🙂

slavenka6
12. apr 2016

ja tiez budem musiet na prirodnu prejst lebo maloco mi robi dobre na plet :(

cackaa
12. apr 2016

@girasol Tiež používam kémy DULCIA a som maximálne spokojná. Sú aj na sashe.sk a je tam rôzna prírodná kozmetika v ponuke. Popozeraj.

ajana1
12. apr 2016

Pre mna jednoznacne DULCIA. nechavam si ju dovazat zo Slovenska lebo je fakt vyborna. Pripadne pouzivam este cisty mandlovy olej a jablkovy ocot ako tonikum nakolko mam problemy s pletou

lili176
18. apr 2016

Ahojte. Aj ja som začala používať prírodnú kozmetiku a objednávam si ju cez internet. Ja som veľmi spokojná. Majú v ponuke okrem kozmetiky a výživové doplnky. Nakoľko sa snažím žiť zdravo a dopĺňam si vitamíny a pomocou výživových doplnkov. Objednávam zo stránky www.naturonline.sk a som max spokojná. 🙂 Vrelo odporúčam.

mathias23072014
26. feb 2017

Ahojte chcela by som obnovit temu. Mozte mi poradit dobry prirodny pletovy krem. Posledne som si objednala nejaky olej z Welledy a hrozne som sa vyhadzala. Minuly tyzden som vyhodila micelarnu vodu kedze som citala, ze nie je dobra na plet a odlicila som sa kokosovym olejom a na druhy den som mala vyrazky pod okom. Zacal sa mi pod okom asi pred 3 mesiacmi vytvarat ekzem a neviem sa toho zbavit, nikdy som s pletou problemy nemala tak by som potrebovala poradit s cim mate dobre skusenosti vy? Dakujem za rady

alenus454
18. sep 2018
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Kupujete si prírodnú kozmetiku aj v drogérke, či skôr v nejakom špeciálnom obchode? Ja nikdy neviem čo vybrať, popravde sa moc ešte do tej prirodnej nerozumiem... Ďakujem 🙂

girasol
19. sep 2018

existuje kopec značiek, ktoré sa dajú zohnať na FB alebo sashe, napr. Navia, v auparku je predajna Havličkova prírodna lekáreň - majú aj vzorky. v dm je celá rada alverde.

malinajahoda
19. sep 2018

@alenus454 v drogérii napr. Bione, na nete napr. Manna Mydla.

jana_moro
20. sep 2018
Používateľ jana_moro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jana_moro.

@alenus454 Kupujem pravidelne naomibiocosmetics v dm drogerii. Skus pozret.

malinajahoda
20. sep 2018

@jana_moro áno, v DM majú veľa takejto kozmetiky. Úplne som zabudla 🙂.

alenus454
25. sep 2018
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Super baby, moc vám ďakujem, pojdem pokukať ;)

rakywanda
25. sep 2018

@alenus454 ja som od manžela dostala taky mix bio kozmetiky, pozri www.skatulienka.sk

katulka1992
25. sep 2018

ja používam kozmetiku od Oriflame...táto kozmetika je bez parebénov, bez silikónov a nie je testovaná na zvieratách....som veľmi s ňou spokojná...ak by ste mali záujem o viac informácií napíšte mi správu

snoffy
27. sep 2018

Mozem odporucit značku topvet, používa ho uz cela moja rodina od mojej dcerky az po babku 😊

zuzkabelova
13. nov 2018

Ja viem odporucit happyskin, cela rodina tuto prirodnu kozmetiku uz roky pouzivame a velka spokojnost. Dokonca pomaha aj na problemovu kozu (akne, ekzemy). My mame doma od nich asi uz vsetko 😃 krem na nohy, sampony, kondicioner, telove, mydla maju neskutocne, pletovy krem...masku... no proste super a kazdemu co som odporucila si nevie vynachvalit!

andulka2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tusomdoma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz