Prípravok na rast nových vlasov

vandica
1. dec 2021

Baby, prosím poraďte 🙏 odjakživa mi každý obdivoval husté vlasy, kaderníčka mala hrôzu v očiach keď som jej povedala, že chcem melír :D A teraz jedna katastrofa, mám ich asi o polovicu menej, vpredu mám už kút jak hovado, a to ma štve najviac. Poraďte niečo fakt overené vami, aby začali rásť nové vlasy! Liečim sa aj na štítnu, som aj 9mesiacov po prekonaní covidu, možno to môže mať súvis. Toľko prípravkov je na trhu že neviem čo z toho, preto by som rada naozaj reálne skúsenosti. Dakujeeem ❤️

tomikejt
1. dec 2021

@vandica ja odkedy používam Dr. Sante Anti hair loss, tak mi viditeľne rastu nové vlasy. Liter šampónu za 6 eur 😄

vandica
autor
1. dec 2021

@tomikejt počkaj to vpredu napravo máš nové vyrastene vlasy? Ja odpadnem 😯

buzby
1. dec 2021

Ja a moje kolegyne máme veľmi dobré skúsenosti s kozmetikou z Mŕtveho mora H&B a konkrétne s týmto šampónom https://www.hbdeadsea.sk/vlasovy-sampon-s-bahno...
Všetkým nám po ňom riadne vyrašili nové vlasy.

tomikejt
2. dec 2021

@vandica áno, tiež som mala kúty a takto mi začali rast vlasy, je to také na nervy niekedy keď mi to stojí hore dole ale hlavne ze rastu

vandica
autor
2. dec 2021

@tomikejt a za koľko si cca spozorovala, že začínajú rásť?

tomikejt
2. dec 2021

@vandica tak 3-4 mesiace, treba dlhodobo používať.

simona1998
2. dec 2021

@vandica ja osobne odporúčam hair cocktail od Jirka Blatneho , ma tam aj veľa recenzií na instagrame 🙂 a sám je kaderník čo robi fakt zázraky na pockanie

marcellka32
2. dec 2021

Vnútorne biotin a pantenol.. šampón len umýva mŕtvy vyrasteny vlas..vlas treba podporit zvnútra