Prípravky na rast vlasov

frzeiovn
8. feb 2022

Ahojte baby, začínam zasa nekonečnú tému o vlasoch, prosím vás, máte nejaké skúsenosti s nejakými ale prírodnými prípravkami na rast a hustotu vlasov, čo ste odskúšali...???
Ja som už brala neskutočné množstvo doplnkov, vodičiek, šampónov...aj prírodné ako žihľavu, horčicu, škoricu, rozmarín, kávu a všetko možné, vidím malé vlásky, ale nie je to tak ako by som možno chcela....už celé 2-3 roky beriem niečo ale mám pocit, že tie vlasy stále nerastú, s ako páperie a som z toho hotová. Mala som aj predĺžené, ale to nie je ono, nechcem si ich zničiť a to ani nepoužívam žehličku ani fén, možno raz za mesiac....
Ďakuje za vaše skúsenosti....pekný deň❄🐧

margaretka012
8. feb 2022

@frzeiovn nemam bohuzial ziadnu radu, pretoze aj mna trapi tento problem. len si tu odlozim komentar a budem dufat ze nejake rady precitam 😅

majkabambulik
8. feb 2022

@frzeiovn ja som tiez vyskusala z lekarne co sa dalo, nechcem robit tu reklamu na jeden vyrobok, prestali vypadavat, ale ked som podla navodu prestala to uzivat, tak vsetky vlasy pekne vypadli-ono to len predlzilo iba ich cyklus, nevypadli ked mali, ale az po case. Jednoducho, ako v tehotenstve nevypadavaju, ale po porode tie vlasy vypadnu, tak aj tieto drahe vyrobky, tiez ma zaujima, ako tie herecky maju take krasne huste vlasy

marcellka32
8. feb 2022

Minoxidil, biotin, pantenol, Saw palmeto

timea217
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miselar
8. feb 2022

No ak mám byť úprimná všetky tie kozmetické hlúposti stoja akurát za h....Takže ja som jedného času umývala vlasy raz za týždeň dvakrát do týždňa robila prírodnú masku a umývala som obyčajným žihľavovym alebo brezovym dixi šampónom .Treba aj piť teda pitný režim .Moja prírodná maska bola kokos,olej,olivový olej ,dixi olej má vlasy, med,žĺtok a trošku kondicionera .Dať má vlhké vlasy zabaliť do sáčku a aj do uteráku nechať aspoň dve hodiny
Výsledok vlasy sú jemné a pružnejšie .treba ich poriadne vymyt šampónom .Túto masku som používala dvakrát do týždňa .

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikatomas
8. feb 2022

Mame zabralo toto. Zacalo kej rast vlasy, ma ich hustejsie a leskle. Su to vytaminy bez predpisu. Skus

modrakengura
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiwi3
8. feb 2022

@frzeiovn ak sa bavime o hustote, tak s tym zial nespravis vobec nic. zalezi to od poctu korienkov a opticky od kvality vlasov (hrubky). jedine, ze by si si dala transplantovat vlasy na niektore miesta. hustota je dana geneticky
co sa tyka rastu, ak chces, aby ti rastli rychlejsie, tak mozes vyskusat ryzovu vodu. ta obsahuje velmi vela proteinov.
a ak by sme hovorili o zamedzeni vypadavania vlasov, tak tu ti tiez naozaj nic prirodne nepomoze. jedina latka s preukazatelnymi vysledkami je minoxidil a treba ho aplikovat uz do konca zivota. po dobrani sa vlasy vracaju k povodnej kvalite
takze, vlastne neviem, co z tohto je tvoj problem. ak to tretie, urcite treba navstivit aj dermatologa, ktory ta posle na rozne vysetrenia, lebo problem moze byt vnutorny