Priesvitný výtok a meškanie

lejduska
23. sep 2011

Ahojte, asi týždeň, dva mám priesvitný výtok asi každý deň. MS mi meškajú 2 dni, nie je to veľa, ale stále mám ten priesvitný výtok. Nevie niekto čo to môže byť? poprípade vaše skúsenosti, dakujeeeeem

manamani1
16. okt 2011

@lejduska ahoj, co bol ten priesvitny vytok?

nativanativa
16. okt 2011

@lejduska hm , vyzera to na posunuty cyklus , pravdepodobne mozes ovulovat , tym padom ti bude meskat cervena .... moj nazor 🙂

lejduska
autor
17. okt 2011

@manamani1 ahoj s ucitostou neviem aleravdepodobne plodne obdobie lebo sa mi nejakposunul cyklus, ms zatial este nemam prve uzivamhormonalne lieky na upravu

lejduska
autor
17. okt 2011

@nativanativa ano presne tak mas pravdu🙂 este stale mi neprisli uz aj lieky beriem

nativanativa
17. okt 2011

@lejduska nase tela si s nami robia co chcu 😖 😖

lejduska
autor
17. okt 2011

@nativanativa asi hej,to uz prestava byt zazjimave., a ty aky problemik???

nativanativa
17. okt 2011

@lejduska no mne doki zistil ze neovulujeme 😀 , takze beriem clostil aj s pregnylom na podporu a start mojich vajecnikov , krasa co ??

lejduska
autor
17. okt 2011

@nativanativa ach jaj tak to je hrozne., a zvlast keby si chcela teraz babo., ako dlho uz beries lieky dlhodobo ci iba na chvilku? ja na 10 dni potom mam ist na krv a o mesiac znova na krv, no ktovie co to znamena 😀

nativanativa
17. okt 2011

@lejduska ale nie , to je v pohode , len som konecne potrebovala vediet co je vlastne so mnou ...., snazime sa uz 8 masiac , no snad to uz pride , ja som vysadila duphaston teraz po 7 mesiacoch a zacala som od dnes s clostilom

lejduska
autor
17. okt 2011

@nativanativa takze duphaston nepomohol? no tak ti prajem nech sa cim skor vyliecis a nech sa cim skor zadari 🙂 ., niekto chce a snazi sa a nic a nejaka 16 stka ma ani nevie ako ooch.., tabletky lutenyl nahodou nepoznas?

nativanativa
17. okt 2011

@lejduska nie dufik nezabral , akurat iba v tom ze mi skratil kramy a trochu upravil ten cyklus ,
ale hlavne je ze sa to riesi , ja som si povedala ze nebudem ja cakat rok od snazenia a potom dokimu , lebo fakt moze byt uz neskoro , ja mam onedlho 30 , tak to riesim

nativanativa
17. okt 2011

@lejduska niekomu dufik pomoze , niekomu nie .... mozno keby som mala pravidelny cyklus a ovu , tak by mi urcite pomohol

lejduska
autor
18. okt 2011

@nativanativa tak drzim prsty v snazeni s novymi tabletkami., hej niekomu pomoze , pocula som vela pripadov kedy ho lekar nasadil., ale urcite sa zadari ved robis vsetko preto

nativanativa
18. okt 2011

@lejduska ja som zvedava ako na tom budes ty 😉

lejduska
autor
18. okt 2011

@nativanativa ja tiez., uz vyse tyzdna mam navaly tepla ako zeny v menopauze 😀 ale uz to ani nevnimam, snad to bude ok a nic nove sa nevyskytne