Pribrala som a veľmi sa potím

11. máj 2024

Ahojte dievčatá a ženy odkedy je teplo mám taký problém ,možno aj preto že som trochu pribrala za posledný rok . Veľmi sa potim keď je teplo ale tam dole.. nedajbože že mám dlhé rifle,nohavice celé je to katastrofa stále mám pocit takého vlhka tam dole ako keby som si odcvrkla alebo ja neviem a je to naozaj veľmi nepríjemné . Sprchujem sa každý deň a aj keď sa doma osprchujem a vyjdem von po chvílocke mám zas ten pocit . Aj pri chôdzi aj keď len sedím . Nejaké rady alebo zažila ste to niektorá ? Chudnúť som už začala ale nejde to hneď . Ďakujem za rady a napady

stellarstar
11. máj 2024

Nosiť intímku

nevenka
11. máj 2024

No ja sa nadmerne potim cely zivot, nikdy sa nenasla pricina. Takze poznam to. Ani intimka nepomoze, ak tak tak k mykozam. Stale mokre gatky. Kym sa s detmi vychystame von, mozem sa prezliekat. Neporadim, len aby si vedela, ze v tom nie si sama...😪

simsalabim
11. máj 2024

Sukna, nech sa to vetra… ja nemam nadvahu a tiez sa v teple potim tam dole.

autor
11. máj 2024

@nevenka lenže ja nemám deti a nemám to celý život.. práveže to mám odvtedy čo som pribrata:( ale ďakujem

stellarstar
11. máj 2024

Perimenopauza?

autor
11. máj 2024

@stellarstar mám 25 rokov tak snáď nie :D

stellarstar
11. máj 2024

Nikdy nemôžeš vedieť, raz v tv som videla doku o jednej 20 r kt už bola v menopauze. A štítnu nás ok?

autor
11. máj 2024

@stellarstar mám normálne menštruáciu tak tým to nebude. Podľa mňa je to tým že som pribrala a jak som tam dole silnejšia tak sa mi vkuse o seba tru stehná a potom to tam dole ani nedýcha :D tak nestras,snáď nebude to nič vážne. Možno schudnem a bude dobre

gabika0825
11. máj 2024

A koľko si pribrala? Ja som tiež pribrala za posledný cca pol rok 10kg, na mna nezvyk lebo vždy som bola ako sparatko a teraz sa mi to nabalilo takto vo velkom, bola som aj u lekarov, ale ti mi iba povedali že už nemám 20 a že metabolizmus už neslape tak ako slapal keď som tých 20 mala 😀 ale ja mám skôr potenie v podpazuší, skúšala som už asi všetko a nič mi nepomohlo, samozrejme výsledky u lekarov všetko v norme. Ale tak už som si zvykla že si nemôžem dať napríklad sive tričko, niekedy ani biele žiaľ 🙁

autor
11. máj 2024

@gabika0825 pribrala som asi 15 kil za posledný rok ale už som asi 4-5 dala dole ...

himedzi
12. máj 2024

Mam 46 rokov a deje sa mi presne toto asi rok a pol. V menopauze ešte nie som,ale mam pocit, že to súvisí s hormónmi.

stellarstar
12. máj 2024

@himedzi tak už perimenopauza?

veronicka88
12. máj 2024

Sukne,šaty,neteslne sortky. Potim sa celý život,som kardiak

majka36912
12. máj 2024

Detsky puder, plus radsej nejake vzdusnejsie materialy oblecenia, ak leginy, tak kvalitnejsie bavlnene. Aj ta intimka vie celkom pomoct.

luccija
12. máj 2024

Nosiť bavlnené gaťky, vzdušné veci myslím, že to je normálne nie, keď je teplo má máš rifle.

himedzi
13. máj 2024

@stellarstar neviem

stellarstar
14. máj 2024

@himedzi urob si domáci test

gabika0825
14. máj 2024

@autorka - to nie je až tak veľa kg, myslela som že nárazovo si pribrala 20 a viac kg… no ja sa trapim tiež s potením, mna trápi podpazusie.. ale už som začala rozmýšľať nad tým botoxom lebo u mna je to nenormálne, dokonca aj keď mám tielko s veľkými výkrojmi tak mi tam ten pot siaha a na tielku je to vidno 🙈

zzuunnaa
14. máj 2024

moze to mat podľa mna súvis s hormónmi (aj tuk ovplyvňuje hormóny). Mne sa to začalo diať po pôrode :/ Len fakt nosiť voľne oblečenie a bavlnené spodné pradlo 🤷🏽‍♀️