Priberám a cítim sa unavená

4. jún 2024

Citim, ze priberam a citim sa zaroven strasne unavena. Mam sedavu pracu a aktualne tazke pracovne obdobie, som pod tlakom a riesim to jedenim vsetkeho nezdraveho, i tak som unavena tak, ze po praci vecer doma zaspim a zobudzam sa o pol noci uplne znicena, len sa prinutim vsetko zahasit, zbehnut do kupelky a opat spim. A citim zmeny pocasie, strasne ma bolia oci, ked ma prsat. Zivam aj po kave. Pripadam si roky nevyspata...ako to zmenit?

matkaakubko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
4. jún 2024

Vyspať sa. Prejdi z.nezdraveho na zdravé (a je to ľahké, neviem.kde pracuješ/lokalita ale zastavíš na trhu kúpiš ovocie, zeleninu a to budeš miesto nezdraveho jest ale o si to nachystas vecer doma). A skus si nájsť nejaký aktívny relax. Prejsť sa alebo.cvicit po práci, alebo manuálnu prácu nejakú. Chvíľu budeš ko a nebude sa ti chcieť ale jednak sa lepšie vyspíš, rozprúdis "krv", pomoze ti to aj s váhou, odvodnenim ale aj odreagujes hlavu od prace...

simca06022011
4. jún 2024

A ked veľa pracuješ s PC a displejmi atď, oči mozes citit kvôli tomu a zlému spánku/únave.

zobaka
4. jún 2024

ked sa bude dat, ist na PN

andrea_82
4. jún 2024

Daj si vysetrit stitnu zlazu

gigie24
11. jún 2024

Moze sa jednat o cokolvek, ale kombinacia unavy a zmeny vahy moze signalizovat problem so stitnou zlazou 😇