Priateľov otec má cukrovku

26. nov 2023

Ahojte zistili mu cukrovku lenže problém je že on nechodil celý život ku doktorom .. on ju môže mať ktovie koľko lebo príznaky ignoroval myslel si že to je bežne.., a fajčí krabičku denne roky….
Teraz mu bolo strašne zle a volali mu sanitku urobili testy a vysoký krvný tlak a zistená cukrovka
Bože… on na tu cukrovku fajčil možno aj roky ..
čo sa môže stať ?

kacena4
26. nov 2023

nic co by sa stalo? vsak cukrovka je o dietnom rezime a udrzani si cukru v istej hladine co s tym ma fajcenie? jedine ze fajciari zomieraju skor na zlynanie srdca a ciev...

markusrasford
26. nov 2023

Poznám ľudí čo majú cukrovku a fajčia. A väčší hriech je strava a pohyb ako to fajčenie. A ešte alkohol to by som riešil.

autor
26. nov 2023

@markusrasford no on nechodí nikde z domu peši len autom.. robotu ma sedavu tiež v aute .. stále pije aj potajomky je to alkoholik…

markusrasford
26. nov 2023

Ako píše @kacena4 úplne súhlasím a to si musí upratať v hlave. Buď sa začne liečiť alebo ho čaká náročné obdobie. Fajčenie je v tomto prípade najmenšie zlo.

mamina7070
26. nov 2023

jaaj ked je alkoholik tak to sa skor upije ako skonci na cukrovku
zbytocne volat sanitku akns tym nic nechce robit (prestat pit a drzat dietu a pohyb

a teda dufam ze som zle pochopila ze prinpracinsedi v aute (je sofer) a pije

maranco
26. nov 2023

* čo sa môže stať ? *
ušetrí sociálnej poisťovni vyplácanie dôchodku
poznal som podobného, k doktorom nechcel ísť, tiež vysoký tlak, z nemocnice podpísal reverz a už nežije

autor
26. nov 2023

@maranco no on ma 50.. a fajčí v podstate celý život krabičku denne… a pije cele víkendy a keď príde z nočnej ráno tak si musí vypiť pred spaním

autor
26. nov 2023

@mamina7070 no on pije hlavne cele víkendy keď ma voľno ale to že vkuse … a ráno keď príde z nočnej tak ide spat ale musí si predtým vypiť.. dúfam teda že keď večer už ide na nočnú tak nepije…..

danica2711
27. nov 2023

no dobre, a čo ty ako synova frajerka s tým chceš spraviť? Tvoje božekanie ničomu nepomôže, porozprávať by sa s ním mal jeho syn a hlavne by si mal zdravotné riziká uvedomiť on sám. Ak nie, ty s tým nič neurobíš