Priateľ má nočné mory a kričí zo sna

micuska11
4. jan 2021

Dobrý deň. Idem si k vám po radu. Mám priateľa ktorý veľmi kričí zo sna on proste ako keby bojoval sám zo sebou a to nepočítam jeho chrápanie ktoré je hrozne.. Každý deň ako keby mal nočné mory zo sna kričí,plače všetko možné . Viete mi poradiť čo stým ? Čo to môže byť a vlastne prečo to robí? Ďakujem za každú radu😘

viikkki
4. jan 2021

@micuska11 utrpenie, strach z minulosti, zlá minulosť, strach z niečoho co sa stane/stalo... Treba sa s ním porozprávať a ak to neprejde je nutné aby navštívil psychológa

ninusa221
4. jan 2021

Nebyvate nadomnou ?😀 nad nami daky chlap stale kričí

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina40
4. jan 2021

@bambulienka25 toto všetko robí zo sna??😁😁ten prostrednik nemal chybu;))

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mayka730
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tilko
4. jan 2021

No...toto poznam,ale z opacnej strany....kricim,placem,smejem sa...spievam a aj recitujem...ano...dobre citate...recitujem 😄....mam velmi zive sny...a bonbonik na torte....cestujem po posteli celu noc a mam brutalne polohy v spanku...s muzom spime oddelene...inak by sa nevyspal ...mam to od narodenia...bola som velmi narocne miminko...cez noc sa pri mne striedali obaja rodicia, obaja stari rodicia a stryko...dcera po mne zdedila to cestovanie a syn tie divne polohy...🙃

lubiss
4. jan 2021

@tilko a co najradsej recitujes ? :D sranda inac by som sa pocikala od strachu ze kto ma to v noci strasi a to by spoluleziaci recitoval :D :D

petulda333
4. jan 2021

@bambulienka25 aj moj 😁 hra futbal. A tiez po vikende vykriky, spieva futbalove hymny.. No des 😂

petulda333
4. jan 2021

A teda co s tym, to neviem. Moj muz krici a rozprava zo sna od detstva a syn tiez uz. Vsetko co preziju, davaju najavo v noci. A muz kolkokrat somnou v noci rozprava a rano nic nevie

tilko
4. jan 2021

@lubiss zboznuje preverta...ale pisem aj vlastne basne,tak obcas nieco z toho....a vraj uz aj zabiatko...soev je ale hlucnejsi...nastastie mam hudobne nadanie aj vzdelanie,tak sa to da pocuvat...😁....ale mam aj tiche noci....a ked je spln,tak nespim dve noci pred a ani dve noci po....ale zaujimave je,ze sa mi toto deje len v posteli....nikdy nie pri cestovani v dopravnom prostriedku alebo v stane...a vzdy az po tej druhej v noci...

petulda333
4. jan 2021

@tilko ty si uplne ako moj muz. Spln katastrofa a syn to iste. Akurat, ze spevacke nadanie im chyba 😁

tilko
4. jan 2021

@petulda333 som aj huslistka....ale to nastastie v spanku nepraktizujem😄...namesacna som este nebola...

tilko
4. jan 2021

Ja som uz rozmyslala aj nad nejakym spankovym vysetrenim....no mne osobne to nejako neskodi....tak som to vypusta z hlavy...mne sa dokonca snivaju aj sny na pokracovanie...a jeden sa mi pravidelne opakuje,tak nesporadicky a pamatam si ho prvy krat tak ked som mala 5 rokov...

petulda333
4. jan 2021

@tilko tak to je dobre 😁 ja som raz mojeho videla stat pri posteli a akoby hral futbal. Kopal nohami, rozpraval. Inokedy zas tancoval. Raz ked som sla z wc, tak mi vravi nech odnesiem kvety zo spalne lebo mu vadia a nemoze dychat. Ked som sa ho spytala ci sranduje, tak namna vybehol ze nie. Ze ci chcem aby umrel do rana, lebo on fakt nemoze dychat. Tak som odnuesla 2 male kvety a jeden asi 60kg kvetinac. A rano sa pyta ze co som stvarala, nic nevedel a pritom ked sme hovorili, mal otvorene oci a nevyzeralo to, ze spi. A mohla by som rozpravat...

tilko
4. jan 2021

@petulda333 fu....az placem od smiechu...no asi sme nebezpecni pre okolie...pre seba ocividne nie...🤣

vilma7
4. jan 2021

Tiež som mala veľmi živé sny, riešila som to hypnózou, pomohlo.

katarina40
5. jan 2021

@bambulienka25 no ja som sa natom fakt dobre zasmiala😁neviem si predstaviť ako niekto zo sna ukazuje prostrednik;))ja by som sa pocikala od smiechu nech to vidim🙈😁

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
5. jan 2021

Moj ex - bol asi v lese a tak hovoril "aha, kukaj, tá srnka má širokú nápravu"
Inokedy - kde v riti je ten rebrík ?
- hihihi, brm brm nezáväzne
- to ktory debil vyliezol až hore ?

katarina40
5. jan 2021

@bambulienka25 to musí byť sranda fakt 😁boch vie prečo to ukazuje co sa mu sníva;)a ráno absolútne nevie nič ??ze dačo take robil😄vsak co sa to v tej hlave deje ked to takto dáva najavo))

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina40
5. jan 2021

@bambulienka25 to je sranda ze nevie ze ukazuje prsty;)ešteže vám nevypichne oko ked to ukazuje;))

juliet86
5. jan 2021

@petulda333 Tak som odnuesla 2 male kvety a jeden asi 60kg kvetinac rozosmiala som sa a zobudila si dieta. konecna 😂😂😂

hradnapani
5. jan 2021

nech si da zistit, ci nema celiakiu alebo histaminovu intoleranciu. To myslim uplne vazne, mozu sa aj takto prejavovat, poznam osobne jeden taky pripad. Po nasadeni diety to velmi rychlo vymizlo a vyzeralo to dovtedy dost hrozivo. (netvrdim, ze je to urcite ono, ale moze to byt aj z toho a nemusi byt za tym ani nijaka psychicka pricina - no samozrejme, moze).