Priateľ je po druhej dávke očkovania slabý a nevládze vstať

csipcsip000
13. feb 2022

Čaute ludia priatel sa dal druhou davkou Pfizeru pred vcerom zaockovat a uz 2 den je taky slaby ze nevladze vstat z postele po prvej davke mu nebolo nic teplotu nema iba slabost citi ako keby bol chory je tu niekto komu bolo horsie aj viac dni ? Dakujem vopred za odpovede

jarmila2010
13. feb 2022

je tu viac podobnych diskusii...ja ich ma na ntb vpravo...

nika12323
13. feb 2022

Ahoj ja som bola síce ockovana modernou, ale po druhej dávke hroza … zimnica , bolesť celého tela , ledva som z postele vstala .. trvalo to asi tak dva dni , slabá som bola ešte asi ďalšie 3 dni .. treba vydržať a dať pripadne niečo od bolesti .. ja som si už potom aj dala flector od bolesti lebo mi bolo strašne 😒

csipcsip000
autor
13. feb 2022

@nika12323 viem ze priatelovi nebudem tymto lepsie ze tu vypisujem ale predsa mi lepsie padne ked citam ze viacere ste tu mali take skusenosti a ze to preslo lebo mam take obavy v sebe co ak to bude horsie

adka176
13. feb 2022

Je to normálna reakcia...aj viac dní... normálne nech si dá Paralen ak má teplotu alebo Ibalgin od bolesti...neboj bude v poriadku...

zenulkaaa
13. feb 2022

Normalka.. na kazdeho to inak zaposobi. Poznam ludi ktorym nebolo nic po druhej. A potom takych, co mali zimnice, teploty..a ine priznaky.

lenja123
13. feb 2022

Veľa ľudí z okolia malo takúto reakciu na druhú dávku, pričom po prvej im nič nebolo. Ostáva mu len vydržať, oddychovať.

zuzanazu85
13. feb 2022

Normálna reakcia. Napr.mne nebolo nič a napadlo mi,že žiadna imunitná odozva, čiže by som bola aj rada za nejakú slabosť 😏.