Pri ľuďoch cítim hanblivosť

27. apr 2022

Neviem prečo ale niekedy sa citim hrozne vystresovane pri ľuďoch o ktorych viem že som není po chuti a pretvárajú sa.
Zmocnie sa má strach a neviem premýšľať nad ničím. Taká trapna situácia 🙈vezmite si to že je to vaša rodina a viete že vzťahy sú také aké sú ale kôli malým deťom treba vychádzať..no mne to nejak nesedí. A necítim sa dobre
Ako sa.viete naladiť na vnútorny pokoj?Mne to nejde ani za nič

nicicka
27. apr 2022

Treba popracovať na sebarozvoji a sebaláske. A bude to oveľa lepšie. Tiež som sa tak cítila ale pri úspešných alebo bohatých ľuďoch. Teraz mi to je úplne jedno. V mnohých prípadoch sa mi potvrdilo že čím väčší snob, tým viac ma v hlave 💩.

panelacikova
27. apr 2022

zrejme máš ešte dosť málo rokov (cca 15-25)... neboj, časom sa naučíš takýchto ľudí prehliadať. naučíš sa, že ti bude úplne jedno, akí sú, lebo budeš vedieť, že ty máš svoje hodnoty a ty si žiješ život, ktorý ti vyhovuje 🙂

21anjelik19
27. apr 2022

Môžme si podať ruky, som taká istá....ale už je to lepšie než napr pred rokom

autor
28. apr 2022

@panelacikova nie cez 30

svetluska131
21. máj 2022

Ja to mam podobne...priöis sebaistch ludi sa vyslovene az bojim:( Najhorsie ak su taki v práci a hneď skôr či neskôr to vycitia...Na " sebalaske" sa snažím pracovať roky, no bez nejakeho vyrazneho pokroku...