Pri chôdzi občas strácam rovnováhu

19. okt 2023

Ahojte, chcem sa opýtať či ste niektorá mali to že pri chôdzi strácate rovnováhu? Nemám točenie hlavy ani nič podobné, proste idem rovno a zatiahne ma do jednej strany. Čo to môže byť?

bronkax
19. okt 2023

Ja mám to isté tiež by som rada vedela

autor
19. okt 2023

@bronkax dúfam že nám niekto poradí a pomôže.. boli ste aj na neurológii?

zojazoja
19. okt 2023

Vestibularny syndróm napríklad by to mohol byť? Baby a keď ste hladné idete si pre jedlo..keď ste choré akokoľvek tak idete k lekárovi,nie? Ved toto už nie je sranda.

barbora0308
19. okt 2023

Tak moze to byt nic aj nieco...moja mama si tiez hovorila, ze je to nic, az kym jedneho dna dostala take vertigo, ze skoncila v nemocnici. Na hlave jej nasli loziska, chvalabohu neskodne a sleduje sa to. Tym chcem iba povedat, ze prosim taketo veci nepodcenujte, navsteva neurologa vas nezabije.

zuzakava
19. okt 2023

Ahoj, známa mala podobné problémy a zistili jej sklerózu multiplex. Tým samozrejme nechcem strašiť, ale určite by som to riešila s lekárom.

ivkav5
19. okt 2023

Môže to byť banalita typu problém s chrbticou, niekde niečo zablokované a pod. ale aj presne spomínaná skleróza multiplex je týmto azda najznámejšia.

haanovajana
19. okt 2023

Aj mne sa to stáva.

bronkax
20. okt 2023

Treba to spomenúť na neurologii? Som objednaná prvý krát s bolesťami hlavy. Aj toto mám spomenúť?

januska12323
20. okt 2023

Zdravému človeku sa to nemá prečo stavať ak nie je zrovna opitý.