Pretrvávajuci problém zo štítnou žľazou

angie_l
20. júl 2018

Ženy idem si poradu keďže je piatok a moju doktorku endokrinologičku už nestihnem,liečim sa na štítnu žľazu mám zmierne zníženú fukčnost,robili mi aj puknciu zatiaľ tam mám 3 uzly a jednu cystu ale nejak nevyvadzaju operáciu som teda nechcela absolvovať keď to nebolo nutne keďže kojím,doktorka tiež už uznala že počkáme že zatiaľ to nesúri na kontrolu a ďalšie odbery mám ísť v auguste predtým a moja dcérka mala 3m teraz má 5m,teraz ide Oto že som myslela že mám klasickú chrípku,boli má veľmi hrdlo,bola som u svojej obvodnej doktorky ta tam nevidela napuchnute mandle pritom má hrdlo boli naozaj veľmi,stále mám zimnicu,opuchnuté jedno oko aj krvavé upchatý nos a strašne som slabá,napadlo má či to nemôže byť tou štítnou žľazou

larosabigi
20. júl 2018

@angie_l áno môže, a kedy ti robili odbery ?

angie_l
autor
20. júl 2018

@larosabigi pred 3m cca

larosabigi
20. júl 2018

By som v pondelok začala endokrinologicke, za tri mesiace sa môže stav zhoršiť. Nech urobí nové odbery.

larosabigi
20. júl 2018

Ja som mala tiež také šťavy akoby pri chrípke, zvýšenú teplotu, únava, depresia, zimnicu, a stále by som spala. A výsledky boli zle, ale ja som našťastie nekojila a mohli mi hneď nastaviť liečbu.

larosabigi
20. júl 2018

Stavy

angie_l
autor
20. júl 2018

@larosabigi no veď Oto horšie nechcem odstaviť malú od kojenia keď to nie vyslovene nutne ak budú ale veľmi zle nič iné mi neostáva

angie_l
autor
20. júl 2018

@larosabigi ďakujem áno ctím sa hrozné ako keby má prešiel kamión a cely deň som strávila na zahode hnackujem

larosabigi
20. júl 2018

@angie_l to je tiež jeden z príznakov. Určite by som nečakala do augusta, zavolala by som a opísala situáciu, a určite nestojí to za to aby si kojila za každú cenu ked budeš mať zle výsledky...

majkasmih89
9. okt 2019

@angie_l tiež som mala podobné stavy a k tomu sa mi triasli ruky...bola som na odbere a ština žľaza robila problém...určite choď k lekárovi a urob si nové testy...taktisto som sa poradila aj s lekárom, ktorý sa špecializuje aj na alternatívnu liečbu a ten mi odporúčil aj bio doplnky výživy takže s liekmi užívam aj aloe veru a kolostrum a syptómi mám už zmiernené...nakoľko som chcela ušetriť tak ma aj zaregistroval som spokojnou partnerkou nemeckej firmy LR...pre viac info mi napíš správu ;)

angie_l
autor
9. okt 2019

@majkasmih89 som tam tiež zaregistrovaná čiže poznám