Prestávka v krvácaní počas menštruácie

marianka0101
24. jan 2016

Ahojte, po druhom porode mi zacala blbnut menstruacia. Zrazu bola nepravidelna, silna, velke krvne zrazeniny. Som 3,5 roka po porode, u gynekologicky som bola len za minuly rok aspon 6x. Robila mi vsetky mozne vysetrenia a vsetko je podla nej ok. No mne sa to sa mozrejme nezda. Okrem toho co som pisala mam problem, ktory mi google ani nenasiel. Moja menstruacia vyzera takto:prvy den rano bolest hlavy, brucha, silnejsie krvacanie, druhy den bolest brucha a vecer akoby menstruacia skoncila, zuadne spinenie,nic. Na druhy den okolo obeda sa z nicoho nic spusti a to uplne silno, pripadne vypadnu 2-4ks zrazenin o velkosti asi ako kuracie pecienky, potom tak cca 6hodin krvacam, tak v pohodicke. Potom sa to zastavi a napriklad teraz som uz 24,hodin bez krvacania,spinenia... no uz to ocakavam kazdu chvilu zase budem tak do zajtrajsieho vecera a zase pride pauza na niekolko hodin, potom sami to znovu spusti. Nenasla som nikde ze by mal niekto takyto problem. Najhorsie je, ze nikdy neviem kedy sa to presne spusti, minule sa mi to spustilo v obchode a koniec, nastastie sme boli autom, zrazu to zacalo tiect a to.ako vodopad, vlozku som mala, ale bola mi tak na 2 veci ☹ stretli ste sa s tym? Ved toto nie je normalne, ked zacnem robit, nemozem si predsa vzdy pocas menstruacie brat volno, velmi ma to stresuje. Vzdy som myslela ze mam dobru gyn., je dost znama, dokonca na jednom fore radi prispievatelom, no mne nejako nevie pomoct

marianka0101
autor
25. jan 2016

Naozaj nikto nic?

seron2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
takaakoty
6. jún 2018

Toto aj mna zaujíma, ja to mam rovnako 😡 plus k tomu, odkedy ovulujem az pi menzes stále spinim, prip.krvacam. Výsledky u dr všetko ok

seron2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivakat248
22. jún 2019

Mam podobny problem. Ako to pokracuje?

seron2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chladny
29. nov 2021

Krvne zrazeniny

pietrula
28. sep 2022

@marianka0101 Ahoj, ako sa ti to vyvijalo dalej? Prisla si na nieco? Nebol problem otehotniet?

pietrula
28. sep 2022

@takaakoty Upravilo sa vam to? Nebol problem otehotniet?
@ivakat248

ivakat248
29. sep 2022

@pietrula otehotnela som bez problemov. Mam. Doma 2dceeky. Jedna ma aktualne 8tyzdnov ❤️

pietrula
29. sep 2022

@ivakat248 Blahozelam 🙂