Prestala som kojiť a som slabá a unavená. Poradíte?

jakojako
21. feb 2014

odkedy som prestala kojit mali sa mi budi o pol 6 a uz nezaspi a byvam casto unavena mam bolesti hlavy a som celkovo slaba.viete mi poradit??

luba28
21. feb 2014

daj si magne B6,kavu,a rob len to co musis,...vsetko ostatne nechaj bokom,....

janicka11
21. feb 2014

určito vela oddychuj aj.. 🙂

aminka11
21. feb 2014

Mozno nedostatok zeleza, chudokrvnost, vraj po kojeni moze nastat ak si neuzivala vitaminy i pocas kojenia. Skus si datmurobit krvne testy 🙂, drz sa

lubina
21. feb 2014

ako pise aminka11, pravdepodobne nedostatok zeleza. Mala som toto iste. Je treba ist k obvodne a dat si skontrolovat krvny obraz. Mne takto zistili anemiu a nie je to sranda, liecim sa uz 4 roky, zelezo beha hore a dolu. Povedali mi, ze po porode sa telo zmeni a ani nezistili pricinu, preco tu anemiu mam (aj sa to vola anemia nezisteného povodu). Takze treba zbehnut na ten krvny obraz lebo ak chyba zelezo, je ho treba doplnit

demo
21. feb 2014

Horcik (minimalne 4 tablety denne), vapnik (pozri, ktore potraviny ho obsahuju), zelezo (spirulina). Toje nasledok tehotenstva a kojenia,deficity sa pri nasej beznej strave nenapravia

dufam, ze mozem dat aj konkretne linky
http://www.liekinfo.sk/liek-magnesii-lactici-50...
http://www.bio-obchod.sk/produkt-2677/spirulina...
http://www.pharmaactiv.sk/produkt.php?id=1

danmed
21. feb 2014

no urcite treba dodrzat pitny rezim, dostatok odpocinku, uz aj spominane magne B6 ci zelezo, ale isla by som urcite na krvne testy na stitnu zlazu...

siska53
21. feb 2014

Ja byvsom,si na tvojom,mieste dala,spravit krvny obraz,nasadila zatial nejake multivitaminy,pila dost tekutin,ak sa,da,daky sport zaradila do programu(ja chodim,na,pilates a neskutocne ma,to nabije energiou).
skus prijimat i viac zeleza v strave-cvikla-surova i varena,kokos,susene marhule.
ono to moze,byt ako reakcia na dlhodobe dojcenie,spoluziacka takto mala,pol roka afty. Ja som,zas bola dost casto chora vlani,preto som aj,ku,koncu min.roku zredukovala,dojcenie a klopem,zatial lepsie,uvidime,ked zrusim aj to jedine ranne dojcenie.to len,ako priklad,ze to moze byt aj tym,ze,sa ta dlhodoba zataz moze rozne,podpisat na zdravi na,nejaku dobu.

daturka1
25. feb 2014

pospi si s malym poobede....aj ja som mavala na materskej biedne nocne spanie....pletenie,zehlenie,upratovanie,zavaranie....to vsetko az ked maly zaspal....spavala som 3 hodiny v noci a dve s malym poobede a ostalo mi to dodnes,co si pochvalujem,nemam problem si pred nocnou pospat....samozrejme v ine dni uz poobede nespavam,uz sme z toho vyrastli

zuzin78
25. feb 2014

Ahoj to nemusi byt z kojenia ale aj z jarnej unavy .. Skus sa poradit s doktorom co by to mohlo byt

map0007
25. feb 2014

Ajojky,tiež by som skúsila Magne-b6-ale neprehanať to lebo s neho preháňa 🙂a namiesto železa by ste mohli skúsiť nap.kúpiť si boruvky nakladane a ráno si dávať na lačno 1 malu čajovu lyžičku.Je to lepšie ako tie tabletky železo,mne bolo s tabletiek zle.

visage1974
27. feb 2014

ak pocitujete chronicku unavu a nedostatok energie moze ist o nedostatok zeleza, vitaminuB12, horcika atd.Skuste multivitaminy a mineraly, zlepsuje obranyschopnost,redukcia zapalov a hlavne Vitalita- znizuje pocit unavy.Ja som napriklad zacala z kokteilom natural balance redukuje pocit hladu a chut nasladke, zlepsuje energiu a sustredenie ma vysoky obsah bielkovin, vlakniny,zdroj omega 3 toto som brala z dovodu syn mal sest operacii takze nespavost stale byt pri nom hore clovek potrebuje energiu atd aby sa to neprejavilo na zdravi to bol moj pomocnik hlavne v nemocnici a berem wellness balicky.