Preskakovanie srdca

16. sep 2024

Krasny Upršaný deň prajem videl že sa tu písalo o preskakovani niečo ale zaujíma má jedna vec sú tieto preskakovania srdca nebezpečne nikdy som ich nemal zachytené ale teraz som mal na hodinkách spravené EK G pri preskakovaní načo mi doktor povedal že sú to komorové extrasistoly ale mávam občas take stavy že mi začne vkuse preskakovať uder za úderom až ako keby ma srdce bolelo môže mi to niečo spraviť zo srdcom mal som to asi dva dni do zadu večer od vtedy ako keby pociťujem šteklenie v strede hrude. Nemám z toho celkovo dobrý pocit a povedal som si že sa skúsim popýtať tu na modrom konikovi. Ďakujem za odpovede 🙂

stanulienkat
16. sep 2024

Nie sú nebezpečné, ak nie sú často a netrvajú dlho. A na hodinky sa veľmi nespoliehaj. Skus si tu prečítať ďalších 100 diskusii o tom.

lucijalucy
16. sep 2024

Tiež mávam, vraj nie sú nebezpečné. Ak treba (sú obdobia kedy to mám častejšie), užívam magnosolv.

autor
16. sep 2024

Mne sa strašne rozbehne pulz na tých 140-150 hlavne pri športe a pri tom preskakovanie rana za ranou a veľmi efektívne to pociťujem na hrudi a neprestane to až kým to nevylezim na zemi a neukludnim pulz. Áno prečítal by som si tie staré diskusie len moc neviem ako to tu funguje

autor
16. sep 2024

Ale echo som mal robené niecely rok do zadu a aj štítnu vsetko mám v poriadku. Len má trápi to že či to môže daco spôsobiť zo srdcom lebo posledný krát čo som mal ten záchvat tak už normálne to zovieranie srdca bolelo a trvalo to 5 minút možno kým som to ukludnil. Tlak mám väčšinou tých 125/60-65

taktotedanie
16. sep 2024

Take meranie a ekg na hodinkach si vypni je to blud

vierkaa0
16. sep 2024

no veru, netreba sa tak stresovat, viem, ze sa to lahko hovori a tazsie robi, ale to skutocne moze byt pricinou.

autor
16. sep 2024

@vierkaa0 Nie nie vôbec nestresujem mám pohodový život maximálne má vystresuje keď sa to začne robiť no koho by to nevystresovalo keď mu srdce bije hocijako. Len som chcel mat pokoj na duši že mi to nemôže nič spraviť keď mám srdce zdravé lebo je to hrozne nepríjemne keď to začne úder za úderom vynechávat ale nestalo sa mi nič ešte žeby som z toho odpadol alebo niečo podobne ani mdloby som nemal

luciar260
18. sep 2024

Mavam extrasystoly uz roky, mala som aj tyzdnovi holter 2x, vraj sun neskodne a vsetko je ok, a to steklenie mavam tiez , je to take akokeby drazdenie na kasel...

autor
18. sep 2024

Ja ich mám ale na 3 holteroch ani raz zachytené tie záchvaty som ich nemal nikdy pri holteroch ale boli tam len daake Sves záchytene možno 100 za deň ale necítim ich