Prepukla u mňa asi úzkostná porucha

30. aug 2023

Ahojte, posledné dni cítim úplnú beznádej,nikdy som takto zle na Tom psychicky nebola..som maminou 3 ročného chlapceka a pracujem 2 roky na plný úväzok, z toho vyše roka na manažérskej pozícii..svoju prácu som milovala,ale niečo sa zmenilo cca mesiac dozadu ako som sa liečila ATB.bolo mi z nich veľmi zle od žalúdku,tak mi ich dr vymenila za klasický penicilin.odvtedy som ako bez duše..hoci už ATB skoro 2 tyzdne neberiem cítim sa naozaj hrozne, nechutenstvo,slabosť,únava,nevolnost,do toho sa pridali zlé myšlienky,strach zo smrti ,vážnych chorôb a podobne..cítim neustálu nervozitu,nepokoj dokonca také stavy že sa asi zblaznim..nič ma neteší,nedokážem sa ani vyplakať, cítim že sa niečo somnou stalo ale neviem čo. Dokonca rozmýšľam nad výpoveďou v práci,lenže žiť z niečoho musíme a moju prácu som mala fakt rada. Všimla som si že ako náhle pomyslím na prácu zhorší sa môj stav,úplne mi stiahne žalúdok a začne mi byť horšie( prácu mám dosť psychicky náročnú a stresujúci,tak trochu myslím že u mňa prepukol všetok ten nahromadeny stres za roky keď som sa ho snažila potláčať a zvládať všetko s úsmevom..kúpila som si magnézium,čaje na upokojenie,ale pomôže to úplne na chvíľu a ja som zúfalá .s malým som väčšinu času sama,partner robí v zahraničí..čo vám pomohlo prosím :( potrebujem aspoň nejakú radu kým sa dostanem k odborníkovi,ďakujem 😢

darinkal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
30. aug 2023

Dovolenku a od obvodnej liek na ukludnenie Si na malého sama, práca....asi si z toho dostala úzkosť nikde si sa neventilovala, choroba...nečakaj choď hneď zajtra po lieky a objednaj sa k psychiatrovi
Ako píšeš všetko čo si potláčala sa derie von telo a psychika nevládze.Vypoved zatiaľ nedávaj počkaj, kým sa ukľudnis.Vycerpala si sa...

autor
30. aug 2023

@luccija moja dr má ešte tento týždeň dovolenku,aj ja mám do konca týždňa,dúfala som že sa dám do konca týždňa nejak dokopy,ale obávam sa že to bude na dlhšie 😓

luccija
30. aug 2023

Tak ju niekto zastupuje, alebo, ak chodíš k neurológovi aj ten Ti predpíše.Pri najhoršom skús guajacuran je bez predpisu na uvoľnenie svalstva, ukľudní trocha.Musis si poriadne oddychnut

sarita510
30. aug 2023

ja to mam roky,ak ti nieco pomoze daj mi prosim vediet

iveta7677
30. aug 2023

Nemali ste náhodou covid? Covid zvykol púšťať takýto stav.Ja som bola takto po prvom covide.

autor
30. aug 2023

@iveta7677 mala ale dávno,ešte začiatkom roka 2022 naposledy...toto u mňa prepuklo po dobrati ATB

mateson
30. aug 2023

Cyklus Nevinne lži, príbeh Vedlejší příznaky. Natočila to česká televize. Hraje tam Bára Kodetová. Ak sa ti to podarí niekde stiahnuť, pozri si to . Úplne sa mi vybavil ten film,keď som prečítala tvoj príspevok. Tiež tam zohrali úlohu antibiotiká.