Prekonali ste Covid aj s bábätkom?

datelinka31
31. okt 2021

Ahojte, je tu niekto, kto prekonal covid aj bábätkom? Naše má 4 mesiace. Ako ste to zvladli, brali ste aj nejaké lieky? Budem vďačná za všetky skúsenosti.

lenik223
31. okt 2021

@datelinka31 ja som mala kovid pred rokom kedy mal syn jeden mesiac, ja som nič nebrala, prešlo to samo, mala som ľahký priebeh, syn mal trošku sople ale neviem či to bolo z toho alebo bol prechladnutý

mattkapd
31. okt 2021

@datelinka31 sestra mala 8 mesačného keď bola ona aj jej muž pozitívny.. Malému nič nebolo a oni obaja mali ľahký priebeh..

datelinka31
autor
31. okt 2021

@lenik223 aj náš má sople. A čo si mu davala na tie sople?

lenik223
31. okt 2021

@datelinka31 iba som ich odsávala, niektoré ženy zvyknú aj vyplachovat nos ale ja som sa to bála robiť 😀

ivka21
31. okt 2021

@datelinka31 môj mal 15 m a mal horucky vysoké tri dni

babalenka
31. okt 2021

A čo zvykneš dávať keď ma sople? Od myslí si že by to mohol byť kovid a daj mu to čo zvykneš dávať keď ma sople

cecilia29
31. okt 2021

Malý mal 8 mesiacov. Ja som mala horší priebeh on mal 1 deň bolesti bruška a celý preplakal. Brala som vyššie dávky D,C, probiotiká, zinok a Lyzin,Paralen na teplotu a sem tam acylpirin

foxyfox
31. okt 2021

Nebol síce otestovaný ale mal 4 mesiace ked sme s mužom mali covid a spali sme všetci traja v jednej posteli, mojkali ho, boli s ním 24/7. Mal trošku také lesklé oči, ja to tiež mávam pri chorobe, občas kýchal. Nič viac. Veľmi by som sa čudovala ak by to vtedy od nás nedostal