Prekonala som boreliózu

smejko0123456
2. aug 2024

Ahojte mam prekonanu neliecenu boreliozu bolia ma kosti hlavne na rukach a na chodislach zo spodu niekedy aj svaly obcas.Dr mi predpisal antibiotika Doxyhexal chcem sa vas opitat ci nemate skusenosti s strankou zdravy svet Pavol Machnič ze ci je dobre si dat ku tej antibiotike aj prirodnu kuru bilin na boreliozu.ci to nebude naras vela alebo su to vyhodene peniaze?Neviem ci to moze byt borelioza ked ma nebolia klby ale kosti na rukach a zo spodu noh.Reumu nemam a osteoporozu tiez nie .Dakujem

pink_lady
2. aug 2024

Hlavne pri doxyhexale nesmies ist na slnko...
A tetracyklin je svinstvo samo o sebe /ale borelia je vacsie, takze poctivo vybrat/ a potom mozes aj prirodnu kuru na regeneraciu organizmu...

smejko0123456
autor
2. aug 2024

@pink_lady Ahoj to je kura protiparazitalna borelioza su tam take flastickx topol a ine biliny.Ja ze ci to ma zmysel alebo su to zbytocne vyhodene peniaze.

pink_lady
2. aug 2024

@smejko0123456 borelie su bakterie a nie parazity...ja som brala atb na boreliozu cely jun ...ale taketo veci som nekupovala...vyber ATB a uvidis pri odbere ci zabralo...ja idem na kontrolny odber tento mesiac....

lonely66
2. aug 2024

@smejko0123456 na parazity? určite zbytočne vyhodené peniaze.. ja som brala po 7-mesačnej liečbe ATB potom ešte rok byliny, ale boli to v tobolkách a kupovala som to priamo z nemecka. keďže to už bolo dávno (v r.2015, ak sa nemýlim), nepamätám si stránku. no ale áno, mňa to vyšlo cca 120 eur mesačne, ale za ten rok urobili zázraky.

ak sa chceš potom regenerovať pomocou bylín, odporúčam ti preštudovať si na nete stránky týkajúce sa boreliózy a bylín, ktoré napomáhajú tomu, ako ju udržať pod kontrolou. lebo toho sa nezbavíš, ostane to v tebe, byliny môžu naozaj pomôcť potom imunite. nekupuj bezhlavo. vyber najprv ATB (dúfam, že máš aspoň na 2 mesiace) a za ten čas si pozri, čo z tých bylín by bolo vhodné. stránku, ktorú uvádzaš, ja osobne vôbec nepoznám, neviem poradiť, nakoľko sú/nie sú spoľahlivé.

smejko0123456
autor
3. aug 2024

@lonely66 ahoj je to tato kura Poradil mi ju Pavol Machnič https://www.zdravysvet.sk/p/kura-protiparazital... povedal ze mam brat antibiotika 14 dni doxyhexal .Musim ju mat prekonanu uz davnejsie mozno aj pred 4 rokmi ale nemala som ziadne priznaky ani som nevedela ze som ju prekonala az teras ma bolia kosti na rukach prsty a chodidla zo spodu a ja neviem ci to je stoho.Pozri sa prosim na tu kuru .ty si brala az 7 mesiacou atb?ty si ju mala zachitenu aktivnu?

smejko0123456
autor
3. aug 2024

@pink_lady ja mam prekonanu a na infenkcnom som mala aktivnu hranicnu .ale ze s tej krvi sa neda presne urcit hodnota to mi povedal dr.Ale ja neviem ci tie bolesti mozu byt s toho.tebe sa to ako prejavovalo?Ja mam bolesti kosticiek na rukach a chodidlach hlavne a obces ma zacne boliet niekde sval po 3 dnoch prestane a tak .mozem to mat v tele tak 4 roky len mi to doteras nic nerobilo ak to je s toho

lonely66
3. aug 2024

@smejko0123456 no.... za mňa je 14 dní žalostne málo... ono totiž čas cyklenia baktérií do buniek je u boreliózy cca 28 dní. to znamená, že ak budeš brať ATB aspoň 28 dní (ideálne 2 mesiace a kombináciu), tak kopu toho vykape a telo to vyplaví, ale mnohé sa skryjú, zacyklia do buniek v tvojom tele. a bude otázkou času, kedy "udrú" znovu. viem, o čom hovorím, sama som mala tuším 24-dňovú infúznu liečbu (silné ATB rovno do žily). 2-3 mesiace po som sa cítila podstatne lepšie, veľa vecí sa upravilo (ja som mala vyslovene nábeh na parkinsona), potom asi tak 40% vecí začalo znovu. krátkodobá liečba nevyhubila to, čo mala. potom som bola na ATB ďalších 7 mesiacov a striedavo na rôznych kombináciách. a až po týchto 7 mesiacoch som brala už ja individuálne rok bylinky.
ešte podotknem, že pred liečbou ATB som mala mozog celý posiaty tými bielymi hlúposťami a celkovo, mávala som príšerné bolesti hlavy, mozgovú hmlu, zabúdanie, tŕpli mi končatiny, párkrát som dostala nekontrolovateľný tras horných končatín a ďalšie veci... po dlhodobej liečbe som absolvovala opäť kontrolu MR a po bielych miestach ani stopy! ATB pomohli. ale bolo to cítiť celkovo aj na mojom zdravotnom stave. zmizlo 90% problémov. niečo ostalo, jednoducho následky boreliózy. samozrejme, stále som si vedomá, že je to vo mne. občas sa to prebudí, cítim to opäť podľa príznakov, potom si zase imunita poradí a zalezie to. je to na striedačku. a na celý život.
hovorí sa, že borelióza ťa nezabije, ale kvalitne ti zničí život a je to pravda.

lonely66
3. aug 2024

@smejko0123456 podľa zloženia byliniek by ti nemali uškodiť, naopak pomôcť. čo sa týka dávkovania, nie som magistra, neviem, fakt. ja som brala v inej forme bylinky a z nemecka, ako som písala. je to dávno, nepamätám si už dávkovania. no a o tom pánovi som veru ešte nepočula, píšu tam, že: Receptúra na liečbu boreliózy podľa protokolu Ing. Pavla Machniča, ktorý sa prírodnou liečbou boreliózy zaoberá viac ako 15 rokov.
ale ja som sa s touto chorobou potýkala od 2013 do 2015 (vrátane bylín), čiže momentálne je to cca 9-11 rokov, mala som prelustrované rôzne články na nete, doktorov medicíny i prírodných liečiteľov, o tomto pánovi som sa nikde nedočítala, čo neznamená, že neexistoval, možno som nenaďabila. alebo je to niekto, kto obchoduje s bylinkami. avšak zas, čo sa týka zloženia bylín, myslím, že sú OK. hoď si ešte do google každú z nich zvlášť a prečítaj, malo by sa uvádzať podľa mňa aj to, či je vhodná na liečbu boreliózy.

pink_lady
3. aug 2024

@smejko0123456 ja som sa nakazila pred 2 rokmi v auguste, teda, ovad ma nakazil....Mala som strasne bolesti hrudnej chrbtice, svalov chrbta, akoby som tam modriny mala, ani dotknut sa, casto mi sklbalo svalmi, krce vo svaloch, mozgova hmla...Po antibiotikach sa to vyrazne zlepsilo ...No tento tyzden mi zas sklbalo jednym svalom, tak som sa zlakla ze sa to vracia alebo co...uvidim pri odberoch

pink_lady
3. aug 2024

ono ze sa to zvykne vracat...ze ak sa stihnu bakterie zapuzdrit a roztrusit po tele tak potom v nejakych obdobiach /napr znizena imunita/ vylezu z puzdra a mnozia sa

lagunka0000
7. aug 2024

Ahojte, ja čakám na výsledky z krvi, dr ma podozrenie na borelu, ešte stále mám fľak na boku. Chcem sa opýtať či z toho môže bolieť krcna chrbtica, hlava a závraty, tie sú dosť nepríjemné, potom ma bolia akoby rebrá aj na dotyk a akoby kosti na prostredníku pravej ruky. Neviem čo má postipalo ale kliešť to nebol

vikiiiiiiii33
16. aug 2024

@lagunka0000 ja mam to iste. A tiež neviem o tom, že by ma kliešť poštípal. A to som bola na toľkých vyšetreniach, že dovidenia. (Reumatolog, neurolog, rehabilitačny doktor, MRI mozgu, rengen hrudnika a krčnej, atd. Rozmýšľam nad homeopatom, lebo moj problem uz tri mesiace pretrvava. A nepamätám si deň, kedy by som sa bez bolestí poriadne vyspala.