Predoperačné vyšetrenie - záznam u doktora

miroslava2710
27. sep 2022

Dobry večer prajem, som momentalne minutu pred zrutením. Stratila som predoperacne vysetrenie na operaciu ktoru mam zajtra. Muselo mi to vypadnut z foldru kde som mala vsetky papiere od doktorov.
Je sanca ze lekarka ktora mi vysetrenie robila ma o tom zaznam a bude mi to vediet rano vytlacit?

pribinak
27. sep 2022
tinkavvv
27. sep 2022

@miroslava2710 urcite to ma v pc, vsak aj tebe to vytlacil

samuelson35
27. sep 2022

@miroslava2710 Áno, dnes sme riešili presne to isté, ale neboli sme v takej časovej tiesni, všetko vytlačili. Držím palce. Ešte skús cez elektronickú pobočku zdrav. poisťovne, či sa ti nedá stiahnuť táto dokumentácia

miroslava2710
autor
27. sep 2022

@samuelson35 tam to vysetrenie vobec nemam ani nahodene v apke. Verim ze rano mi to doktorka bude vediet vytlacit lebo sa asi zblaznim :(

e1i
27. sep 2022

@samuelson35 v appke sa vykony zobrazuju aj 2-3m po urobeni. A lekarske správy tam nenajdeš

janinah
27. sep 2022

Klídek..ja som raz zháňala jeden výsledok pre pacienta cez primátora istého mesta,aby som sa dostala k sukr. mobilu lekára a nemuseli sme pacienta poslať domov...všetko sa dá,ak sa chce.Odporúčam kvôli času poslať pr esprávu manžela a ty sa doprav do nemocnice.keby si meškala,tak im volaj,aby s tebou rátali,držím prsty.