Predmenštruačný syndróm

marikazavadka
14. feb 2014

prosim poradte nejaky figel na predmenštruačny syndrom ,,už ma to štve len žerem ako šialena neviem sa ovladať sladke slane všetko čo pride pod ruku ,neexistuje niečo na to ?? nejake tabletky alebo pripravky niečo čo to aspon zmierni bo ma šlahne ,,,

mishka11
14. feb 2014

@marikazavadka Skus tri dni predtym, nez mas dostat menzes, davat si magne B6. Pijes kavu? Ja som mala pocit, ze mi to kava zhorsuje. A este existuje liek Mastodynon, ktory mi raz na to predpisala lekarka. A skus upravit stravu. Menej sladkeho a vela potravin, ktore obsahuju becka. Napr. tmave pecivo, varena psenica, banany a pod.

marikazavadka
autor
14. feb 2014

@mishka11 dakuje moc som bola aj u ženskeho a zabudla som sa syptať a som s tho už neštastna ,,,diky moc moc 😉

marikazavadka
autor
14. feb 2014

@mishka11 inak mna to chytilo teraz a to je asi tyžden pred mam dostať 20 teho ale chodi to nie vždy na čas tak neviem kedy pridu ,,

mishka11
14. feb 2014

Tak skus becka, magne B6 a ten mastodynon.

meluela
14. feb 2014

@mishka11 @marikazavadka kava to vyzrazne zhorsuje aj podla mojej skusenosti. skus vysadit - prve dni budu hrozne, 4-7 dni abstakov, bolest hlavy, priserna nalada atd. ale pms bude dalsie cykly miernejsie

demo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marikazavadka
autor
15. feb 2014

@meluela
@demo takže horčik a vitamin B ale ta kava to je horšie mam nizky tlak a som fakt hotova bez kavy ☹ aj ked by som ju vobec nemala piť koli nabehu na alegiu joj tie abstaky neviem či to prežijem 😨

demo
15. feb 2014

@marikazavadka ta kava sa mi nezda, podla mna vobec nevadi.

marikazavadka
autor
15. feb 2014

@demo neviem či netaha horčik s organizmu niečo sa mi zda že som o tom počula,,može to byť fakt pravda

demo
15. feb 2014

@marikazavadka neviem, vo vseobecnosti ho mame strasne malo v strave. takze ak ho doplnis, moze si co-to potiahnut aj ta kava 🙂. U mna to zafungovalo aj s kavou.

marikazavadka
autor
15. feb 2014

@demo tak to je super ale aj tak sa jej časom budem musieť vzdať ak začnem byt alergicka na nu lebo už nabeh tam je ☹

demo
15. feb 2014

@marikazavadka alergia na kavu??

marikazavadka
autor
15. feb 2014

@demo no alergia na kofein mne už po kofole tak prepinalo jak keby som vipila liter jazyk sa mi motal ,rehotala som sa uplne stavy ako opita a na alergologickych testoch vyšlo nabeh na alergiu hranične hodonty ta to čo sa mi robilo boli priznaky 😀

demo
15. feb 2014

@marikazavadka a kvalitna kava ti to robi? mnohym ludom toto robi presladeny a syteny napoj. kofein by som z toho neupodozrievala.

marikazavadka
autor
15. feb 2014

@demo brali mi krv mam aj napisane alergia na kavu možno nie priamo kofein ale kava tiež som nechapala,,ale pocitujem je mi po kave zle na zvracanie od žaludka ,,už ked ju citim dviha sa mi kufor a nescu ani nevravim ,,

demo
15. feb 2014

@marikazavadka tak to je naozaj strasna smola.

marikazavadka
autor
15. feb 2014

@demo ja už budem zachvilu alergicka ja na vzduch 😀

meluela
17. feb 2014

@marikazavadka problemy s nizkym tlakom mam teraz menej nez predtym ... kedysi som sa ako-tak zobudila az po kave, teraz sa citim rovnako aj bez kavy ... no ale treba vydrzat tych par neprijemnych dni 😉