Predĺženie zubov bielou plombou

8. feb 2021

Dobrý večer, chcem sa opýtať je tu niekto komu predĺžili zuby bielou plombou? - forokompozitom. Odporučila mi ro zubárka lenže na nete píše že sa ro môže odlomit a tak ja len sa chcem informovať. Korunky nechcem lebo brusit zdravé zuby mi príde zbytočné.

whatever1
8. feb 2021

A fazety? Pri nich sa trochu zbrusi len predna plocha na ktoru sa to nalepi.

alana1
8. feb 2021

pridaj fotku, ja som tiez chcela upravit vzhlad aj farbu zubov fazetami a moj zubar mi rovno povedal, ze je to hlupost...a tiez mi to len fotokompozitom upravi a nato nanesie babyenamel...nieco take ako sklovina...som sama zvedava

autor
8. feb 2021

@whatever1 no ona vravela že to bude niečo ako kompozitné fazety teda budú to kompozitné fazety a ona keramické nerobí :/

autor
8. feb 2021
malinka158
8. feb 2021

Ahoj, ja sice nemam zuby predlzene ale fotokompozitom mam uzavretu medzierku na prednych zuboch.

alana1
8. feb 2021

inac ja mam nieco podobne, obrusene predne zuby a presne tie trojky mi pridu ovela vacsie ako jednotky a kvoli tomu to chcem tiez upravit...a plus mam ich zazltnute. ano je to normalna biela plomba - fotokompozit len moj zubar mi na vrch nieco chce naniest co vyzera ako normalna sklovina...aby to posobilo prirodzene.

autor
8. feb 2021

@alana1 presne toto že tie trojky sú oveľa väčšie a ja ich mám ešte dokriva obrúsené a vyzera to celé zle no tak budeme si držať prsty a snáď čoskoro budú normálne 😀 a hej na nete sú fotky kde robili kompozitom a vyzera to normálne ako zub

babovka2321
8. feb 2021

Prepac, ale akee super upirie zubky 😂

autor
8. feb 2021

@babovka2321 😂😂pohode to mi už veľa ľudí povedalo a dokonca mi kamaratka povedala že sa nemám opovázit s nimi niečo robiť 😅

babovka2321
8. feb 2021

Ja to tiez nevidim nijak tragicky, take zuby by som neriesila vobec asi 😁

autor
8. feb 2021

@babovka2321 si zlatá 😀

alana1
8. feb 2021

ako kazdy sme nejaky unikat a tiez sa mi nepacia tie dokonalo biele zuby podla sablony...ja mam zase predne ako myska take trosku dopredu, a tak ich aj budem chciet mat len trosku vacsie... 🙂

thewitch
9. feb 2021

Ja sa hlásim a mám ich hneď niekoľko - pri dvoch koreňových výplniach a na predných zuboch, je pravda že pred pár rokmi sa mi aso po polroku z jedného odlomil ale to možno len zub neprijal a teraz mi naň p. zubárka urobila znovu fotokompozitnú náhradu a som spokojná. Aj tie už pár ročné sú v pohode a sú na predných

annamarin
9. feb 2021

Omggg veď to vyzerá roztomilo. Jak taký netopierik. 🥰 Ja mam zas opačne predné trošku väčšie. Potom ma daktori volajú krysiak. 🙄

kiki68
9. feb 2021

Nedaj si to robit, zbytocne to otvori zub. Moze sa to lahko odlomit

autor
9. feb 2021

@annamarin 😂😂😂ja vás milujem

annamarin
9. feb 2021

Aj sa ma často ľudia pýtajú, či káble doma neokusujem. 🙄🐭😂 A niektorí dodaju taky cvakavy zvuk zubami. Ale zas zlepším im náladu. 😂 Ľudia sa druhým zapáčila na základe odlišnosti. Teda ja to tak mám, tak sudim ze aj ostatní. Moj bývalý mal napr veľký zahnutý nos jak zobak a sa mi páčil kvôli tomu. ❤️😂 Kamošky vraveli, že to vyzerá zle, a tak som mu ho chcela pochváliť, že mu kus zdvihnem sebavedomie. A on na to, že jasné, všetky bývalé ma chvalili za to. Ego mal až po strop. 😂 Tak asi záleží od vkusu. Niekomu sa páči, niekomu nie. Als netopieriky sú zlaté.🥺

autor
10. feb 2021

@annamarin vidíš, to mi nikdy nenapadlo pozrieť sa na to z takého uhlu 😀 a máš pravdu 😀

marrykem
26. mar 2021

Ahojte chcem sa spytat boli to keď to lekár robí? Mne sa odstiepil malý kúsok z predneho zubu nemám kaz nic neviem prečo sa to stalo.. Chce mui dat blombu

malinka158
26. mar 2021

@marrykem neboli. Dostanes injekciu