Predkus a strojček

nela7472882
10. júl 2023

Za pár dní idem na strojcek a mam dosť výrazný predkus... bojím sa toho ci budem môcť zavriet normálne usta ked budem mat strojcek ci mi to neurobí oveľa väčší predkus a nebudem mat ako zavriet peru... prosím vedel by mi niekto poradiť?

niekto2hy
10. júl 2023

Všetky podrobnosti zákroku mal vysvetliť lekár.Ale je to v pohode,riešilo sa to v rodine.

andrejka1974
11. júl 2023

@nela7472882 neboj sa keď bude treba tak nejaké zuby vytrhnúť ,aby sa zuby posunuli a nemala si predkus takto to urobili mojim obom deťom

hiddenobject
11. júl 2023

Ja som to tak mala, ako pise pani vyssie. Museli mi vytrhnut 2 zuby, aby sa mali tie ostatne kam posunut. Vahala som. Ale ked som sa na seba pozrela z profilu, vyzerala som ako orangutan 😹 tak nebolo o com… jasne, kym si zvyknes na cudzie teleso, trosku to potrva. A ci to zvacsilo predkus? Neviem. Aj tak to bolo uz dost zle, len to zatvaranie pier bolo treba vycvicit 🙂)

denkabemommy
11. júl 2023

@nela7472882 radšej pár týždňov optický väčší predkus a potom dlhé roky krásne zuby, ako predkus do konca života či? 🙂

estellas
11. júl 2023

@nela7472882 Ja som mala tiež veľký predkus a dali mi strojček a nemala som žiadny problém. Normálne som zavrela ústna. Myslím že by nemal byť problém. Netrhali mi žiadne zuby.

nela7472882
autor
11. júl 2023

@hiddenobject vytrhli mi už dve štvorky... len sa bojím ze budem mat pusu otvorenú..