Prečo pociťujem stres?

martinhublicky
18. sep 2022

Ahojte rad by som sa spytal preco pocitujem nervozitu z nicoho. Citim ju v bruchu a nemam na to ziande dovody.

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinhublicky
autor
18. sep 2022

@chiaraaaa dakujem ❤️

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
18. sep 2022

@martinhublicky zrejme nieco v podvedomi. treba sa naucit ventilovat, upokojit. ja som vzdy stres pocitovala najviac v bruchu. doslova sa mi tam nieco horuce rozlialo. ale to skodi. musela som sa naucit veci tak hlboko neprezivat, prestat mat zo vsetkeho strach (aj ten podvedomy)

h2
18. sep 2022

@martinhublicky Ahoj, je to naozaj nervozita, stres? Nemôže to byť z niečoho, čo jedávaš, alebo piješ? Bude to znieť divne, ale mala som presne to isté a snáď 15 rokov trvalo, kým som zistila, že to mám z čaju. Proste každé ráno kŕče v bruchu, bola som presvedčená, že je to nervozita zo školy, hoci som v škole žiadne problémy nemala, ani s učivom, ani so spolužiakmi. Veľakrát som rozmýšľala, prečo to mám a ako si od toho odpomôcť. V 18 som išla bývať sama a už som nepila ráno čaj, ktorý nám mama k raňajkám s láskou varila. Každodenné kŕče v bruchu prestali, ale stále som neprišla na to, čím to je. Až keď sme na VŠ začali chodiť vždy po plávaní na čaj. Bolo to raz do týždňa a presne vtedy sa tie pocity vrátili. Odvtedy som to už viackrát vyskúšala a je to na 100% z toho. Viem, je to čudné a žiadneho ďalšieho takého človeka nepoznám, ktorému by robil zle obyčajný čierny čaj (bylinkový, či ovocný môžem, len čierny nie). Možno aj ty máš takúto nejakú potravinu, ktorá ti to spôsobuje. Skús si to odsledovať.