Prečo nemám zasa menzes pri dojčení?

akzuzs
10. okt 2011

Ahojte chcem sa opýtať či je normálne ked mám malé dieťa do jej 7 mesiacoch som nemala menzes popri kojení čo je normálne potom som ho dostalaa ked som ju začala kojiť 3x za deň a menzes som asi 3x a pravedelné cykli ako som mávala pravidelný vždy. Ale teraz som ho nedostala a mešká mi už 2 týždne, ale tehotná som 110% není a bola som aj u MUDr. na kontrolu myslela som si že každú chvíľu aj dostanem tak som jej to ani nevravela. Brala mi cytu a kontorlovala kompletne všetko. A všetko OK. Len som malú pred asi dvoma týždňami musela asi každe tri hodiny kojiť kkôli tekutinám lebo nerada pije vodu ani čaj a bola chorá tak som jej musela znova zvýšiťkojenie. Je to možné aby som kôli tomu zasa stratila na neeaký čas menzes ale ked ja už zasa kojím len 4x za deň. Ale je pravdfa že som bola aj torochu prechladnutá od spodu ale čajom som to zahnala a mala som aj chrípku, tak teraz neviem či mám kôli tomu k MUDr. alebo čakať či len cyklus nevynechal a uvidím. Ďakuejm za akúkoľvek radu

pizik
10. okt 2011

Ahoj. Ja som bola na tom tak isto. Keď som malého začala kojiť menej dostala som menzes, bolo to keď mal približne polroka. Potom, tak isto ako je to u Vás, som začala kojiť častejšie pretože tiež odmietal tekutiny a menzes som znova nedostala. Tiež som bola u lekára - pre istotu, povedal, že pokiaľ kojím je to normálne....