Prečo ma bolia kĺby?

snehuliena
22. apr 2012

Odkedy som porodila, bolia ma kĺby, hlavne panvové. Zo začiatku to boli kolená, ale boleli tak veľmi, že som nevládala vstať, či posadiť sa bez pomoci. Sú to už 4 mesiace. Mám problém aj po krátkej prechádzke, keď potom musím kočík ťahať hore schodmi. Neviem, či je to spôsobené nadmernou únavou, či chýbajú nejaké vitamíny kvôli dojčeniu...? Bola som aj u Dr., brali mi krv a nezistili žiadny zápal v kĺboch. V noci je to hrozné, keď vstávam k malému, alebo ráno, kým sa to trochu "rozchodí". Pomôžte, poraďte, prosím!! 😢

mamartinka
22. apr 2012

To ja ani porod nemam za sebou a mam to uz dlho.Krize ci co to je a o kolenach ani nehovorim.Ja mam kolena ze len ked mi polozis na ne ruku tak pocujes vrzgot.A bolievaju ma tiez.Ked sa mam otocit na posteli to je nieco.Ako dochodkyna neaka.

strapco13
22. apr 2012

kedze je to od porodu..sla by som si dat vysetrit chrbticu..ci nie je nejak posunuta planicka..moze to tlacit na nejaky nerv
tehotenstvom sa meno trosku rozostup panvovych kosti...bolo by dobre pozriet sa na ne
cize doprucila by som ortopeda, neurologa resp rehablitaciu
a v noci..spinkaj s malym nemusis k nemu vstavat..tak si oddychnes a svaly sa skor zregeneruju