Prechladnutie hlavy - slabo vyfénované vlasy

13. feb 2022

Ahojte, videla som tu nižsie podobný príspevok. Uznávam si chybu, avšak včera po okúpaní sme sa vybrali na prechádzku. Vlasy som si presušila, obliekla sa, mala čiapku a išli sme na slnko. O pár hod neskôr ma chytili strašné bolesti hlavy, trvá to až do dnes. Ako liečiť takéto prechladnutie ? Stalo sa vám to niekedy ?

mirage
13. feb 2022
mamina0078
13. feb 2022

Ja som skoro cely druhy stupen chodila na plavanie (od 6-9.rocnika) ANI raz som nesusila vlasy, treningy sme mali od pondelka do piatka a chora som bola vzdy-pravidlne v oktobri a vo februari 😂 inak ziadne nachladnutie, bolest hlavy nic... a bolo jedno ci je vonku -5°C alebo +30°C

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
13. feb 2022

@mamina0078 ja presne tak a este som k tomu ani ciapku nenosila...nasadila som si ju az pod oknami iba kvoli mame 🙄😅...a chodila som autobusom, niekedy neexistovalo, ze by rodicia chodili po deti autom

mamina0078
13. feb 2022

@dadis to isté aj ja pod oknami som si nasadila 😂 a niekedy ešte sme sa išli navzájom odprevadiť domov tak aj hodinu som tak vonku bola

veselo_neveselo
13. feb 2022

Ahoj, urcite liecit teplom. Takze teplu ciapku doma, horuci caj, spokojne sa aj naparovat harmancekom, viackrat denne. Vela tepla na dutiny, a vela oddychovat. A potom asi len cakat az to prejde. No a v momente ked sople zmenia farbu, tak hned k dr.

autor
14. feb 2022

@veselo_neveselo praveze vobec nesoplim, len mam velke bolesti hlavy a piska mi v usiach