Pravidelne vytvárajúce sa kútiky

16. jún 2024

Ahojte, tie co sa vam kutiky zvyknu vraciat, davate si vitaminy alebo ako tomu predchadzat?

dzescebuly
16. jún 2024

Béčko doplniť hlavne

vanilkovazmrzka
16. jún 2024

B, celkovo posilnit imunitu, vyrast z toho 🤷‍♀️ ja som mavala ako dieta stale, a potom to nejako uplne vymizlo…

autor
16. jún 2024

Ja zacnem brat komplexne vitaminy uz ked to vypukne, potom prestanem a je to spat.. raz za par mesiacov..
Ale tak skusim nasadit b-čko nonstop a uvidim

majlo1234
16. jún 2024

Mne pomohlo az tehotenstvo, dovtedy kzdu jar som mala az do leta, potom klop klop nic. A nepomahalo v podstate nic

stanulienkat
16. jún 2024

Obmedzit sladke. Su to kvasinky.

autor
16. jún 2024

@stanulienkat uff.. toto bude tazke.. ale je pravda ze to by som mohla

autor
16. jún 2024

@majlo1234 2 tehotenstva za mnou a bez zmeny .. mozno aj malo spanku ? Ja uz neviem

zuwa78
16. jún 2024

Doplnit vit.b2

bublinka1426
16. jún 2024

vitamim B a K tusim riadne oplachovat premnozene bakterie. chod do lekarne poradia, po kazdom jedle vyplachni vodou.

janinah
16. jún 2024

Je to pleseň.pitrebujes antimykoticku mastičku a pogoogli si niečo o strave.

anavixy
16. jún 2024

Urcite vyskusaj antimykoticky krem a ten Bkomplex dlhodobo.

nikpa
16. jún 2024

Ja som to mala z Listerinu. Akonáhle som ho prestala používať, kútiky samé zmizli.

strejdo001
16. jún 2024

Samozrejme, že málo spánku. Keď si telo a hlava poriadne neoddýchnu, znižuje sa tvoja imunita a telo ti to dá najavo kútikmi..B komplex pomôže, ale nie tie blbosti, čo predavajú v lekárňach, to sú len vyhodené peniaze. Pozri si napríklad B-50 od NOW, majú ho aj na brainmarket(.)sk, janho objednávam priamo z USA cez iHerb aplikáciu. V USA majú oveľa kvalitnejšie doplnky výživy ako u nás a najmä lacnejšie.
Ďalšia vec, ako tu niekto spominal, je sladké a aj tvoja reakcia naznacila, že ješ veľa sladkého, to je dalšia veľká chyba. Cukor znižuje imunitu tiež.

patus_2
16. jún 2024

Mne kútiky spôsobovala pasta s penidlom SLS - Sodium Lauryl Sulfate

klaudulixx
16. jún 2024

Obmedzit sladke a nasadit lyzín + skus milgamu N