Pravidelné rehabilitácie

18. apr 2024

Dobrý deň, môj zdravotný stav si vyžaduje pravidelne rehabilitácie na chrbticu. Chodím cez poisťovňu na procedúry. Je tu niekto kto rieši svoj stav dlhodobo?
Kto vám dáva výmenný lístok pripadne sa stále vraciate bez neho a vezmú vás znova ?

veronika2316
18. apr 2024

Mne vlastne neurologická dala výmenný lístok na rhb bola som 10x viac som nemala nárok teraz si raz za čas platím ale 45 minút fyzioterapiu uvoľňovanie chrbtice a cviky platím 30 eur a teda nechodím často tým pádom ani mi to moc nepomaha

lakebabe
18. apr 2024

Mne obvodná lebo mam chronickú dg. Vždy keď chcem nový cyklus zastavím sa a dám si vypísať výmenný k rhb lekárovi

rozculena
18. apr 2024

chodím dlhodobo,ale platím si fyzioterapeuta.Ak by som cvičila,možno by som k nemu nemusela chodiť alebo iba občas.

zorkahorka
18. apr 2024

Myslim,ze rehabky ti moze vypisat obvodak,,ortoped a neurolog 2x do roka

mamina7070
18. apr 2024

len raz za polrok mas narok inak si platis

lukbe
18. apr 2024

Mne povedali, ze sa da opakovať každé 3 mesiace.

autor
18. apr 2024

@lukbe áno to sa dá. Takto to ma vszp.
Mne skôr ide o to, či na každé zopakovanie treba výmenný lístok alebo stačí ísť znova k rehabilitačnej lekarke ?

mogaa
19. apr 2024

určite vždy výmenný lístok....teda ak nejdeš na pokračovanie rehabilitácii po kontrole(ak ti ju rehabilitačná dá - to sa chodí hneď po skončení 10rehabilitácii)....inak skús ambulantný kúpelný pobyt....

lukbe
19. apr 2024

Veď sa len treba spýtať. Buď obvodného alebo na rehabilitácii alebo v poisťovni.

autor
19. apr 2024

@lukbe riesim so všetkými a každý ukazuje prstom na druhého, horšie ako v škôlke.

lukbe
19. apr 2024

Aha, tak potom radšej výmenný. Nechápem, že to nevedia povedať.