Praskutá zlatá žila

16. júl 2024

Ahojte možno mi budete vedieť poradiť mam po 2 pôrodoch.. po prvom sa mi vytvorila zlata zila všetko bolo ok a po druhom pôrode som skoro 16 mesiacov .. včera mi podľa všetkého pradkla ta zlata zila nasla som si svetu krv po veľkej na toaletnom papieri a dneska už aj keď som išla na malú som si našla krv ... vedeli by ste mi poradiť co mam robiť ci utekať na pohorovst alebo bude stačiť zajtra dr. Včera som si kúpila v lekárni procto- gltvenol .... ďakujem za rady

ajkapt
16. júl 2024

Pomáha Detralex, dávkovať podľa príbalového letáka, prvé dni najvyššie dávky, potom znížiť.

anavixy
16. júl 2024

Faktu, procto glyvenol, detralex. Slabe krvacanie z hemoroidov nie je stav na pohotovost, staci ist v najblizsich dnoch alebo pri nelepseni stavu k lekarovi.

mamina7070
16. júl 2024

staci sa objednat k lekarovi kup si detralex a daj si davkovanie 3 krat dve tablety (podla letacika) a proctoglyvenol mast a dokladna hygiena

loldi2
17. júl 2024

Mne ten procto osobne vôbec nepomohol, bolo mi vlastne aj poradené liečiť to "zvnútra". Užívala som Devenal a po ňom sa mi nesmierne uľavilo, hemoroidy sa pekne vtiahli, svrbenie aj bolesti prestali. Ani ti nemusím opisovať to každodenné trápenie na wc. 🙈 A to ja som z tých, čo chodia aj dvakrát denne.