Praktická lekárka pre dospelých v Bratislave

pparis
20. sep 2016

Ahojte,

doporučte mi prosím nejakú dobrú praktickú lekárku pre dospelých (s príjemným vystupaním, ktorá nebagatelizuje problémy) v Bratislave, ktorá prijíma nových pacientov. Je mi jedno, či bude súkromná, alebo nie, som ochotná aj platiť pokiaľ to bude stáť za to. Pokiaľ možno nie v okrajových častiach. Neviem nikoho nájsť, už som sa bola informovať dokonca aj v Procare, kde je to dosť drahé, ale jediných praktických lekárov, čo mi uviedli, že prijímajú nových pacientov majú lekárov - dôchodcov s absolútne příšernými recenziami na nete. Som si vedomá toho, že aj lekári sú len ľudia a že každý z času na čas niečo "dobabre", ale toto bol fakt extrém, ani jedna pozitívna reakcia, samé silne negatívne.

Vopred Vám Ďakujem.

3009
21. sep 2016

@pparis skús Praktická ambulancia - má pobočku v Petržalke a v Ružinove. Sú tam mladé lekárky - príjemné a berú nových pacientov. Sú na poisťovňu.

miriam2908
21. sep 2016

Dr. Romana Compagnon je na Heydukovej, chodím k nej môžem len odporučiť príjemná, milá, pedantná, všetko vysvetlí, prešetrí prekonzultuje s pacientom.

kaja00
23. sep 2016

Ahoj, ja chodím k tejto už roky a je výborná dokonca rieši aj homeopatiká a prijíma nových pacientov.
MUDr. Renáta Gorthová
Cukrová 14