Praktická ambulancia v Trnave - skúsenosti

mimka91
27. dec 2016

Prosím Vás aké máte skúsenosti s Praktickou ambulanciou v Trnave? Muž rozmýšla,že tam prestúpi,keďže majú ordinačné hodiny od 8 do 20 hod., ale keďže objednávajú na presný čas,tak neviem,či je možné sa ku ním dostať na vyšetrenie aj mimo objednania a ani aký prístup majú k pacientovi.Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za Vaše postrehy.

lilyianka
27. dec 2016

@mimka91 svagrina tam teraz presla a povedala,ze je to tam v pohode....objednavaju na presny cas,ale ak by nieco moze prist aj ked objednana nie je....tak mi aspon hovorila....ona bola u tej doktorky,lebo viem ze je tam aj doktor....dobre je,ze o kartu sa postaraju oni...myslim odhlasenie a prenesenie....
Teraz je vraj nova prakticka doktorka aj na poliklinickom moste a ambulanciu ma vedla posty...tam niekde...berie vraj novych pacientov a ze tiez je v pohode...len teda nepoznam nikoho kto ku nej chodí...len z pocutia
Ja som tiez teraz prechadzala k inemu obvodnemu...do ZOSky....

mimka91
autor
28. dec 2016

@lilyianka ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂 nám by vyhovovala praktická hlavne kvoli dlhším ordinačným hodinám. My máme zdravotnú dokumentáciu u seba :D takže bude stačiť,keď vybavia odhlásenie.

zuzaana18
28. aug 2017

Ahojte, tiz premyslam o prestupe, chcela by som sa preto spytat na viac referencii, i s casovym odstupom, ako ste na tom? Dakujem 🙂

franzziska
28. aug 2017

@lilyianka ja chodim do tej ambulancie saganova sa vola a je velmi fajn doktorka