PProbios - MUDr. Horák alebo MUDr. Tökölyová

jana88jana
10. okt 2013

Ahojte. Chcem sa opýtať máte niekto skúsenosti s doktorom Horákom, alebo Tokolyovou, ktorý sú momentálne v Probiose? Mňa ževraj prebral Horák ale nečítala som naňho moc dobré recenzie tak uvažujem teraz či ho skúsiť alebo prejisť k Tokolyovej alebo odísť z probious úplne. Ďakujem veľmi pekne za rady

liz_lemon
10. okt 2013

@jana88jana Tokolyova je taka razna zena, nie kazdemu vyhovuje jej spravanie, ja som ju mala pri porode, a nemozem na nu povedat krive slovo, ale vysetruje fakt priserne

vonicka
10. okt 2013

@liz_lemon to mas uplnu pravdu, ja som si pri nej vypocula aj nadavky typu "jeb.. ma" a "pi..i". Nebola zla, ked sa uvedomila, ale cloveka to urcite zaskoci

liz_lemon
11. okt 2013

@vonicka fiha, tak to zase az taketo extremne nebolo, akurat stale za nieco nadavala sestrickam, ku mne bola mila, taka ze fakt mala zaujem

hexena
12. okt 2013

@jana88jana horak je tiez svojsky, ale v tehu som bola spokojna a paci sa mi, ze nie je hamyzny a nepyta peniaze za kazdu prkotinu, co sa tyka jeho odbornosti tak chvalim, tu doktorku nepoznam, takze porovnat neviem...

sidluska
14. okt 2013

@jana88jana Ja chodim k nemu cca 10 rokov, na Jarabinkovu, nie priamo do ProBiosu, po odbornej stranke ok, nemala som s nim ziaden problem. Zeny si stazuju na jeho aroganciu, ked ma vela prace a je nervozny. Je velky zastanca HAK, nahovara, aj ked zena nechce. Je proti dlhodobemu dojceniu, uz rok je podla neho vela. Teraz ma toho viac, kedze ordinuje na dvoch miestach, ma vela tehotnych, ktore sa objednavaju na presny cas za poplatok, neplatiace zeny musia cakat, niekedy to moze byt aj 2-3 hodiny.

jana88jana
autor
14. okt 2013

Dakujem za rady. Na tehotenstvo nechcem urcite ani jedneho ale na tu preventivku to teda asi risknem. Co sa tyka HAK tak tu ja brat nemozem takze nastastie tym u mna nepochodi. A aj tak sa snazime takze dvojnasobne 🙂

sidluska
15. okt 2013

@jana88jana Preventivku urcite u neho zvladnes. Chodi k nemu velmi vela zien vo vseobecnosti a ma vela tehotnych, tak to urcite nie je najhorsi doktor.

danielaspa
24. jún 2014

ked nie je problem, je v pohode, pristup je podla nalady, vie povedat veci na rovinu, no moja skusenost v tehu pri konkretnej diagnoze zla...velka neodbornost, musela som mat suvisle ineho gynekologa, ktory ma sledoval...podobne i kamoska, ktorej v probleme nepomohol a skoncila v nemocnici, teraz ma ineho gyndosa. Inac suhlasim, zastava HAK, no nenuti, je proti dlhodobemu dojceniu. No ked pridete pozitivne naladena, je i on v poho.