Pozitívny test na krv v stolici

katymt
10. apr 2023

Ahojte, mala ste niektora poz.test na krv v stolici? Ako to dopadlo?
Ja mam podozrenie,ze je to zo zlatej zily. Som pol roka po porode,od tehu mam s tym problemy a obcas mam krv na papieri po utreti. O 3 tyzdne ma caka kvoli tomu kolonoskopia a normalne mam z toho panicky strach. Davnejsie som to uz absolvovala a velmi to bolelo.
Teraz som uz v takom strese,ze uz nemozem ani spat.😭

biba12
10. apr 2023

@katymt veď dá daj uspať. Nebudeš cítiť nič.

nikpa
11. apr 2023

@katymt daj sa uspať

ola101
11. apr 2023

No niekomu nepomôže ani keď ho uspia. 😂 Akože jasné, že vtedy absolútne nič nepocítiš, ale tie pocity pred zákrokom, tie veď byť riadne potvory.

maytee
11. apr 2023

@katymt neboj sa to môže byť falošne pozit. Môžu to byť hemeroidy samozrejme aj vnútorné aj trhlina. Môj otec mal opakovane OK test pozit. A stále všetko v poriadku výsledok toho testu môžu ovplyvňovať lieky červené mäso, krvácanie ďasien

maytee
11. apr 2023

@maytee lieky na riedenie krvi. Preto by sa pred týmto testom mali dodržiavať aspoň 3. Dni opatrenia to mu ale nikto nepovedal. Tak viem ako sa cítiš poznám ten desny pocit ale určite sa uspokoj že to nemusí byť najhorší scenár. Obzvlášť po pôrode. ❤️ Prajem nech to dobre dopadne

katymt
autor
11. apr 2023

@nikpa s narkozou robia toto vysetrenie v nemocnici a tam mali termin o 3 mesiace. Preto som sla do sukr.centra,tam mi dali termin o 3 tyzdne...len teda bez narkozy