Pozitívny samotest

6. feb 2022

Dobrý deň.. som očkovaná na jar a prekonaná koncom decembra...
pred cca 10-12 dňami som mala dlhší kontakt s pozitívnym, následne v sobotu mierne príznaky a v nedeľu pozitívny samotest, pondelok slabá čiarka... zostala som doma, príznaky boli bolesť hlavy, mierna teplota, hrdlo a pálenie nosa.. v utorok PCR a negatívna.. príznaky prešli, tak som šla do práce a včera (v sobotu) zas bolesť hrdla aj dnes ešte tak som si skúsila znovu a druhá čiara je nenormálne výrazná až bordová...
čo teraz? môže to byť pozostatok predošleho covidu aj ked som mala v pondelok slabunkú len? vytierala som si nos aj hrdlo, aj vtedy aj predtym, može to byt sposobene aj tym?
Ďakujem za odpoved

gabika8855
6. feb 2022

Podla mna to pcr len nezachytil treba skusit ist znovu na pcr ..antigen by pozostatky nezachytil

autor
6. feb 2022

z nosa mam slabjnku čiarku... takže neviem či to až teraz mam covid alebo pozostatok

lubik87
15. mar 2022

Aj keď stará téma ale jednoducho to bola nová nákaza pozostatky vidieť na pcr na antigene nie ....podľa mňa prvý test vyšiel falošné pozitívny

autor
15. mar 2022

nakoniec to dopadlo tak, že príznaky pretrvávali boli uplne typické pre covid (teploty, silna boelst hrdla, zapal dutin) a ked začali dutiny tak som si urobila znovu antigen z nosa a hned nabehla druha ciarka a PCR ukazalo pozitivitu a vysoku naloz... uz som ok ale teda priznaky dokopy trvali vyše 2 tyzdnov a aj antigen som mala 2 tyzdne pozitivny

autor
15. mar 2022

predpokladam ze prvvy covid nebol uplne dolieceny, sla som po 4 dnoch do roboty a vratil sa a silnejsie