Pozitívny PCR

katkatonkova
6. apr 2022

Ahojte....mužovi v v piatok vyšiel pozitívny AG test....včera vol aj na PCR a tiež pozitívny....príznaky už nemá žiadne....lenctem piatok mal teplotu a zimnicu...má ostať ďalších 5 dní doma...alebo už netreba...? Ďakujem

veronika3110
6. apr 2022

@katkatonkova ak nemá príznaky a 5 dňová karanténa už prešla, nemusí...

stastna17
6. apr 2022

nahlasil to lekarovi? on riadi karantenu aj ju ukoncuje.

0silvia0
6. apr 2022

@katkatonkova mne lekarka pocitala 5dnovu karantenu od pcr testu, nie od antigenu.

zlostitko
6. apr 2022

@katkatonkova 5 dnova karantena od pcr odberu

xiaomi_
6. apr 2022

karantena sa rata od pozitivneho pcr

soldi
6. apr 2022

5 dni od pcr sa pocita. nech si urobi este antigen, ak bude negativny, tak uz by nemal byt infekcny. ak bude pozitivny, ja by som dodrzala tych 5 dni, a potom poctivo medzi ludmi s respiratorom.
akurat som cerstvo po takomto jednodnovom covide 🙂 antigen bol negat na stvrty den.

veronika3110
6. apr 2022

@0silvia0 nám zas vravela že od antigénu... lebo že jasné, ked o 3 dni alebo kedy idem na PCR tak bude pozitívny...ale že karanténa sa mi už ráta...

zuzanalukasko
6. apr 2022

@katkatonkova
Izolácia trvá po dobu 5 dní od dátumu odobratia vzorky biologického materiálu s pozitívnym výsledkom alebo odo dňa objavenia sa prvých klinických príznakov ochorenia u osoby, pokiaľ sa počas posledných 24 hodín tejto doby u osoby nevyskytli príznaky znemožňujúce pracovnú činnosť.
Pokiaľ sa počas posledných 24 hodín z doby 5 dní vyskytli u osoby klinické príznaky ochorenia znemožňujúce pracovnú činnosť, izolácia sa ukončuje až momentom, kedy posúdi osobu pozitívnu na ochorenie jej všeobecný lekár, ako spôsobilú ukončiť izoláciu.

eviku777
6. apr 2022

@katkatonkova Ochorela som, kazdy druhy den som si robila doma AG test stale bol negativny, napriek tomu som ihned dostala summamed a isoprinosin a bola doma, vcera 10-ty den reku urobim si posledny test… stale mam kasel a chuchmavost stale som doma absolutne nemam myslienku ist do prace alebo von nakolko cely zivot toto dodrzaujem na milinon % ze medzi ludi idem az po uplnom vylieceni nech trva akokolvek dlho ( zvycajne 14 a viac dni) … tak a 10-ty den test pozotivny🙂)) kazdy sa hned pytal “ a teraz co?” no teraz absolutne nic bez ohladu na test by som aj tak bola doma minimalne este do nedele nakolko nie som ok, tak co? 🙂 nic🤷🏼‍♀️