Pozitívny covid test

29. nov 2023

Ahojte, dnes som si urobila covid test. Bol pozitivny, neskutocne na boli hlava a klby. Cim ste sa lircili Vy? Som nasrata, nikam nechodim a raz ideme s krpcom na pohotovost a toto si prinesiem. Mam male mimino, nechcem az to chyti, zatial je negativny.
Dakujem za rady.

taktotedanie
29. nov 2023

To je riziko chodenia na pohotovost
Nasad rusko vsetko dezinfikuj daj si paralen alebo novalgin, inak symptomaticky ak kasel tak nieco na kasel ak mas sopel tak sprej do nosa klasika

lennyd23
29. nov 2023

Ahoj. Máme to podobne. Som od včera covid pozitívna a mala som první den uplne to isté. Možem ti doporučit aby sis kupila Zelený paralen grip, vykoupí ťa z najhoršieho, tiež je dobrý spraviť si čaj Pulmorán a byť hlavne v teple a oddychovať pokial sa dá. Mucosolvan či ako sa to píše aby pustil hlieny a pak by ťa aj hlava mala prestat bolieť.

autor
29. nov 2023

@taktotedanie mna extremne boli hlava a nic nezabera 🙈

autor
29. nov 2023

@lennyd23 nos plny nemam vbc a grip su sacky?

reklamka
29. nov 2023

Pridam sa k vam. Od pondelka pozitivny test. Teplota mierna, ale z nosa mi tak brutalne tecia asi ako nikdy... Tak brutalne upchaty nos som nikdy nemala.

la_dolce_vita
29. nov 2023

S tou bolestou hlavy mam rovnaku skusenost, bohuzial nezabralo mi nic. V lekarni mi vraveli, ze vela ludi to tak ma. U mna to boli dva tyzdne :(. Nech si na tom lepsie...

sovica
29. nov 2023

...k vyššie spomenutému ešte pridám - vitamíny C, D a Zinok - vyššie dávky, samozrejme. Prajem skoré uzdravenie👍☕

autor
29. nov 2023

@reklamka ja vbc mna len nohy a hlava boli, ze dovi 🙈😑

autor
29. nov 2023

@la_dolce_vita uf dakujem

autor
29. nov 2023

@sovica dakujem, C uzivam 1000ku u, dlhsie ale Zinok a D ani nie...

anonymnasnazilka
29. nov 2023

mne pri covide zabral na hlavu len ibuprofen, skusala si?

autor
29. nov 2023

@anonymnasnazilka ten nemam 😳

anonymnasnazilka
29. nov 2023

to je skoda, nevie ti niekto kupit? ja som sa dva dni trapila s paralenom, potom som skusila ibalgin a hned sa mi ulavilo..

katkatonkova
29. nov 2023

Sumivy panadol ultra rapid....do 5 minút bolesť odíde....

autor
29. nov 2023

@katkatonkova mne nepomoha ani novalgin ani panadol

rude_baby
29. nov 2023

@katkatonkova pri covide mi nepomohol, a to ho bezne beriem a zaberie

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. nov 2023

@miriam11 normalne antigen je test, by si neverila a pri obycajnej chripke ma neboli hlava ani koncatina, skor mam zapchaty nos a bolesti hrdla 😊 tak ho skus pouzivat konecne ty 🫶

zuzanap9
29. nov 2023

Ja takisto, najprv to doniesol muž z roboty, potom to schytal malý 7 mesačný a ja som teraz tiez pozitívna, mám to prvýkrát a do toho som ešte aj tehotná… takisto ukrutné bolesti hlavy, dutín, z nosa mi tečie neúrekom, kostrč ma boli neskutočne.. Paralen 0 bodov. Pomohol mi detský nurofen ale dvojitá dávka čo dávam malemu. Ale aj to som si dala včera len raz lebo sa to v tehu nesmie. Dnes som bola u dr s respiratorom a rozprával sa so mnou z 2m a ani ma nevyšetril. Ešte ma zdrbal že tam nemám čo robiť keď som pozitívna. Zaujímavé, že muža aj svokra so svokrou vyšetrili úplne normálne, na mňa sa ani len nepozrel. Ja by som tam ani nešla keby nie som tehu, len preto som šla k dr. Aj to mi nablabotal xy liekov, už si ani nepamätám aké.. a potom mu hovorím že som tehu a aké mám ťažkosti a že na to len paralen a sinupret, veľa vitamínu C a D+ tekutiny. Dokopy som tam bola asi 2min😊