Pozitívny AG test a negatívny PCR

juliasb
2. feb 2022

Ahojte,stalo sa to už niekomu z vás?
Ja mam AG test pozitívny (veľmi,veľmi bledá čiarka, to musíš obrátiť do okna do svetla aby si videl) a PCR zrazu negatívny.
Symptómy mam - občas ma boli hrdlo a potom prestane a zasa neskôr začne. Bolesť nôh. Ale to nemusí súvisieť nohy ma bolia častejšie a hrdlo môže byť aj niečo iné...som zmätená. Manžel a deti pozit AG a tiež tak,že si musíš svietiť svetlom aby si videl druhu čiarku. Príznaky majú slabučke sople,PCR si nerobili.

mable123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevenka
2. feb 2022

@mable123 nam nikdy na inu virozu AG test nereagoval takto, ani na 3 tyzdnovu chorobu, co mali deti horucky 38,9. Nechapem. Jedine teraz mame pozitivitu aj AG a PCR 🤷‍♀️

martinka13
2. feb 2022

Neter tak mala minulý týždeň. U nás naopak. PCR pozitívni všetci, atg negativni

julka828
2. feb 2022

@juliasb manzel teraz tak mal. Antigen pozitivny a pcr negativny

diamond007
2. feb 2022

@juliasb joj aké sú spoľahlive tie testy 🤦🤣 ešteze sa vyhadzujú za ne milióny...
Sestra mala AG pozitivny a pcr negatívny.

tosomja
2. feb 2022

U nás zase všetky AG negatívne a pcr dcéra a priateľ pozitívne...ja taka chorá som v živote nebola, a pcr negatívny a AG pozitívny 🤣🤣

euka210
2. feb 2022

@juliasb manzel mal takych v praci...ag pozit...poslali ich domov...pcr negat...sli naspat do prace 🤔😁

katulienkax
2. feb 2022

PCR je negativny pokial odflakne odber . Ale dnes pisali a pozitivnmom PCR hokejistovi ktory bol na druhy den PCR negativny. Ze vraj pomylili sa. Mne to smrdi velkym podvodom cely ten Omikron, zbytocne v karantene velke kvanta ludi aj kvoli nepsolahlivym AG testom ktore ukazu pozitivnu aj klasicku koronavirusovu nadchu, beznu x rokov v polulacii

sigma510
2. feb 2022

My sme 6 dní od kontaktu, partner už v pondelok príznaky, teplota zimnica, ja zvýšená teplota, AG obaja negatívne. Jemu dnes prišiel výsledok z pcr, je pozitívny, tak reku správ si antigen keď vieme ze si pozitívny z pcr. A antigen ma stále negatívny. Ja čakám na výsledok pcr dnes bol odber. Som fakt zvedavá.