Pozitiívne a následne negatívne testy

21. feb 2022

Ahojte baby..dnes som si spravila na obed test, ktory mi vysiel na moje prekvapenie pozitivny (1.foto) ked som prisla domov okolo pol4 spravila som si rovnaky z balenia (2. foto) ktory bol negativny a zaroven dr. max (3. foto) kde sa mi zda byt taky vykukany duch. Prosim, mate skusenost? mohla mi napr. prasknut cysta a kvoli tomu som mala na obed pozitivny test? alebo je nadej na dieťatko. Dakujem vopred za komentare aj za tie vyrývačské, bez nich to nejde. 🙂

petamich
21. feb 2022

nie len mozes mat menej koncentrovany moc 🙂 skus zajtra, pozajtra a rano najlepsie ;) drzim paste!!

autor
21. feb 2022

@petamich ja som sa tak velmi snazila nepit pri tom.. 😀 stale ale nechapem to ze som len tak kratko po ovu.. no skusim zajtra, toto cakanie je strasne. Dakujem. 💖

iwuskapoh
21. feb 2022

Ahojte vidíte tam niečo či mám halucinácie 😂😂😂

mariska1989
21. feb 2022

Ono test je preto robiť ráno lebo hcg je tam najviac takže je normálne že na obed vyšiel test tak parádne a potom nie .a koľko si po ovu?

mariska1989
21. feb 2022

@iwuskapoh niečo sa tam marí takže tak za 2 dní znova zopakovať

iwuskapoh
21. feb 2022

@mariska1989 aj som si robila clearblue a ten bol negatívny bola som gyn a mala som 9mm sliznicu mám prísť o 2tyzdne

autor
21. feb 2022

@mariska1989 práveze este velmi skoro.. 9 dpo cca, nesledovala som ovulku takze neviem uplne na 100% ale mala by som mat silne atb tak som si chcela byt ista

sense
21. feb 2022

@iwuskapoh koľko ti mešká, počkaj 2 dní a skus znova

sense
21. feb 2022

@autorka skus ráno z prvého mocu.... Je možné že poobede si nemala tak koncentrovaný moč.

autor
21. feb 2022

@sense no zvedava som na ranny..

sense
21. feb 2022

Držím palce

autor
22. feb 2022

kočky, ranne testy su snehobiele. Ja som taká smutná, niekde som to tusila,ze nenajdem druhu ciarku. Co toto mohlo znamenat? co znamenal ten vcerajsi megapozitivny test a nasledne vsetky neg? asi bol chybný...

sense
22. feb 2022

Možno chybný test, ale ešte je skoro nezúfaj, počkaj ci ms príde a ak nie sprav znova

autor
22. feb 2022

@sense pozerala som ten ranny test po zaschnuti cca 15 min a ja tam vidim nieco.. v porovnani aj so vcerajsim testom.skus kuknit, ci mi nesibe

sense
22. feb 2022

Ja čiarka po zaschnutí neverím už sa mi stalo viackrát ze čiarka alebo kanálik niečo také vybehli a tehu som nebola, ale to nemusí byť tboj prípad, skus vydržať tých pár dní a ak to vyšlo tak čiarka už bude pekná

mariska1989
22. feb 2022

Fuh 9 dní už ukáže aj iným . Buď si mala ovu skôr a možno prebieha potrat keď včera cez deň silnejší a dnes po zaschnutí až vidíš niečo ale aj ja vidím tak Boh vie ako to máš no

tulipanicek
22. feb 2022

Dr. Max po zaschnutí robí falošných duchov. Na každom jednom som to mala aj keď som tehotná nebola