Používate niekto Zinzino BalanceOil?

1. nov 2022

Ahojte... používa niekto na PAS Zinziho Balance olej?
https://www.altermedic.sk/zinzino-balanceoil-30...
že či je to ozaj taká sláva , alebo zas blbosť....

katus226
1. nov 2022

Zinzino mi maly nevypije, aj ked je to ochutene, v tomto je s nim boj. Ale ked mal dva roky, rok som mu davala inu znacku, plus olivovy olej a inulin. Cize cely Nemechek protokol. Neskutočné co sa dialo, dovtedy isiel z kopca a zrazu... Potom uz mi nic nechcel uzivat. Zinzino davam teraz dcerke, myslim, ze jej pomaha velmi, po epi zachvatoch ostala uplne na urovni parmesacneho babatka a teraz sa konecne zase rozbieha. Urcite tam ma svoj podiel aj rybi olej.

Niekto uziva aj lacnejsi Moellers, iny zas tvrdi, ze sa mu po nom dieta zhorsilo 🤷 ale na zinzino som zatiaľ nepocula, ze by boli zle skúsenosti, max ze nebola ziadna zmena.

thereisabear
1. nov 2022

U nás žiadna zmena. Už predtým bral Mollers a ten ho trochu nakopol mám pocit.

xsuzannex
1. nov 2022

Berie ho syn uz cca pol roka.. neviem, berie okrem toho aj ine veci tak tazko povedat nakolko zabera zinzino.. bral predtym mollers a bol ako odtrhnuty z retaze

podvodzinzino
27. feb 2023

Pozor na predajcov a ich viazanosť na 6 mesiacov ktorú Vám samozrejme oznámia až po zaplatení prvej objednávky.
Ak Vám produkty nepomôžu ba dokonca uškodia ste povinný nasiliu ich polroka platiť.
Za storno si účtujú nemalé peniaze. Choré a podobné praktiky ako Helvetia atď...

katus226
28. feb 2023

@podvodzinzino odo mna si za storno neuctovali nic, ale "omylom" mi len prerusili objednávky na dobu 6 mesiacov namiesto trvaleho storna... Teda nie samotna firma, ale sprostredkovatelka.

comika
10. apr 2023

@katus226 zdravim, mohli by ste mi prosim napisat Ako ste davali detom inulin? Dakujem