Potrebujem spustiť menzes

20. aug 2020

Ahojte potrebujem spustiť menzes nejake rady ktoré vam pomohli? Budem vam vďačná😚

bert22
20. aug 2020

cervene vino, mne to pomaha ked potrebujem, aby mi presne menstruacia prisla.

autor
20. aug 2020

@bert22 ďakujem a vína stačí koľko? Ja moc alkohol nemusím ani tvrde a ani Vino stačilo by 2 razy sa napiť?

tana2308
20. aug 2020

Nie ken víno, ale červené ovocie ako čerešne, maliny

silviazlat
20. aug 2020

@bert22 Ja som ho raz vypila celú fľašu vo vani namočená v horúcej vode - na odporúčanie. Výsledok? Zvracala som celú noc, ráno opica jak šľak a MS nikde :D :D

tana2308
20. aug 2020

@silviazlat haha😂😂

bert22
20. aug 2020

tak za poharik ked si das, tak by to malo stacit. ale nie na vsetky to ucinkuje
@silviazlat heh, tak toto si ma pobavila :D :D nikto ti ale predsa nekazal vypit celu flasu :D

lenkamatkova
20. aug 2020

toto isté som riešila pred dovolenkou, skúšala som všeeeetko možné aj nemožné...celý mesiac som pila červené víno, každý večer pohár a MS? prišla na deň presne :D kúpala som sa v horúcej vode, pila bylinkové čaje ktoré vraj majú pomôcť....asi pomôže len vyvolávačka, ale to je to čo som ja nechcela...

silviazlat
20. aug 2020

@bert22 Ja som bola v tom, že celú fľašu :D veď keď už, tak poriadne

akinom0077
20. aug 2020

@silviazlat / ani ja takym veciam neverim.. sice cervene vino nepijem je mi tazke ale v puberte som tento trik s cervenym vinom a horucou vanou skusila ale vysledok ziadny. Mentruacia pride ked ma prist... je to zalezitost hormonov... niekedy je posunuta aj ovulacia a mentruacia potom mierne meska