Potrebujem informácie o Mastiche.

anka712
20. aug 2019

Ahojte, stále sa rozhodujem nad tou mastichou. Prosím vás tie ktoré ste ju brali, po koľko dňoch zabrala a na základe čoho ste ju začali užívať? Radili ste sa aj s doktorom? Rada by som vedela o nej pár informácií či bude vhodná aj pre mňa. Vopred ďakujem za rady.

barcelona94901
20. aug 2019

@anka712 a čo ti je ? mne nezabrala

anka712
autor
20. aug 2019

@barcelona94901 mňa len boli žalúdok, dva roky som mala po sebe helikobaktera ale teraz ho už nemám. No len či mi tie antibiotiká nezničili žalúdok sa bojím a masticha viem že je aj od bolesti nie len na helikobaktera a dokonca tam zapadá aj viacej veci, no neviem či by mi pomohla či mám vyhodiť toľko peňazí. A tebe je čo keď ti nepomohla?

nikuskik
20. aug 2019

@anka712 mamina užívala, mala helikobaktera, antibiotika jej vôbec nepomohli. Keď začala brať mastichu tak par dni mala silné vetry a take divne pocity, ale potom to prešlo. Užila 2 a pol balenia. test na helikobaktera bol po tom negativny

andyka321
21. aug 2019

Moja dcera to brala, celkom 3 balenia. Bolo velke podozrenie na helikobakter a odmietala ist na gastro. Tiez mala bolesti zaludka a asi v polke uzivania sa to zacalo zlepsovat. Uz je asi 3 roky po a je v poriadku. Dodnes nevieme, ci to bol alebo nebol helikobakter, ale pomohlo jej to.

anka712
autor
21. aug 2019

@nikuskik
@andyka321
Ďakujem Vám za rady kočky 🙂