Potrebujem Covid test, keď idem na onkológiu na Klenovú?

ticko
18. mar 2021

Prosím je tu niekto kto chodí na Klenovu? Idem na kontrolu a chcem vedieť či potrebujem mať test na covid

marco2
18. mar 2021

Ja som bola v decembri a nebolo treba, teraz neviem, radšej sa spytať priamo tam kde ideš

majcat
18. mar 2021

Manžel bol včera (v stredu) na kontorlu a nikto nič nechcel. Iba na vstupe merali teplotu. Ani na stránke nič nie je o testoch.

ticko
autor
18. mar 2021

@majcat veď práveže na ich stránke sa o tom nepíše a zas bi som nerada tam prišla a nevzali bi ma

majcat
18. mar 2021

@ticko manžel bol včera. Nikto nič od neho nechcel. Nemyslím, že by ta nevzali. On aj písal svojej doktorka, či platí termín a nič nespomínala o teste.

gazgaz
18. mar 2021

Moja mamina bola este v januari a tiez nechceli...

jaga18
18. mar 2021

Myslím, keby ho potrebovali, tak buď ti pošlú dopredu sms, alebo ti priamo tam urobia. My máme budúci týždeň kontrolu na Kramároch a dnes poslali sms, ze len s testom môžme ísť. A niektoré nemocnice robia automaticky pri vchode každému, kto nemá potvrdenie test, takže sa nemôže stať, že kvôli tomu niekoho nevysetria.

ticko
autor
18. mar 2021

@jaga18 ďakujem pekne vsd áno dá sa aj tam poprípade 😘

tamvtme
18. mar 2021

Ja som bola vo februari a nebolo treba...pri vstupe som sa musela preukazat kartickou, ze som uch pacient, merali teplotu,potom pred vstupom do ordinacie som podpisovala cestne vyhlasenie...test nikto nechcel