Potí sa mi tvár

katim
5. júl 2012

Mamičky, nemamičky, chcem sa opýtať nemáte skúsenosti s potením tvare , ak mi je horúco veľmi sa mi potí tvar viac ako iné časti tela a z toho utierania mi štípu lica a okolie očí neporadili by ste mi prosím ako sa to dá zmierniť ? alebo zastaviť ?

skolara
5. júl 2012

😉 Pouzivas make up? Moze to byt tym alebo krem

katim
autor
5. júl 2012

práve že nie , ja sa moc nemalujem , celý rok dá sa povedať nič a v lete sa idem rozliať :((

ana85
12. júl 2012

katim, ja mam ten isty problem uz od 17 rokov. tvar sa mi poti samozrejme najviac v lete. moze to byt endokrinologicky problem. u mna je to sposobene znizenou funkciou stitnej zlazy.
trosku mi pomaha zmatnujuci penovy make - up a puder. krem na tvar v lete pouzivam iba ak sa idem opalovat. inak nie.
zlepsit tento problem moze aj hormonalna antikoncepcia - mne pomohla kym som ju brala.

katieg85
2. mar 2013

@katim nechyba ti zelezo?

lubikan
5. mar 2013

@katim v tomto neporadim,ale na vystipanu,citlivu tvar,je dobry krem od Biodermy -Rich

luciaxy
5. mar 2013

Tak s tymto mam problem aj ja. Ale citim aj taku strasnu horucavu v tvari. Trva to niekolko dni a potom to prejde a zase sa to objavi. Bola som na endokrinologii a vsetko v poriadku, na gynekologii mam tiez dobre vysledky a u mojej praktickej lekarky lekarky mam tiez vsetko dobre. Takze tiez by ma zaujimalo, co to moze byt.