Potenie po pôrode

16. jan 2023

Ahojte dámy 😄Aj vy sa tak potíte po pôrode? Ja som pred pôrodom ako keby ani nemala potné žľazy vôbec som sa nepotila a teraz dám ráno sprchu a poobede voniam ako po odbehnutí maratónu v 30°C 😃…máte nejaký overený deodorant/antiperspirant alebo nejakú inú fintu lebo ja mám pocit že už som vyskúšala každú značku😄

babovka2321
16. jan 2023

Prve tyzdne po porode som sa potila extremne. Ale vratilo sa to do povodneho stavu, chvalabohu 😅

jeanne14
16. jan 2023

Tiež som sa tak potila prvé týždne po pôrode,
Pánsky oldspice … 😉

petamich
16. jan 2023

och a ako, smrdela som jak stary cap a to som sa sprchovala aj 3x denne 😵‍💫 tiez som pouzivala manzelov Old Spice ale pazusky som aj tak radsej nedvihala 😂 dobra sprava, ze to prejde

strapec
16. jan 2023

Hlavne ak si k tomu naložíte aj senovku a benedikt, tak čistá India a chatrče 😂😂😂 presne som to tak mala aj ja

ropucha6
16. jan 2023

Ja som to mala v noci hlavne, furt prepotene pyzamo. Nastastie teraz dva mesiace po uz je to v normale.

katie253
16. jan 2023

Normálne, hormóny,postupne to prestane.

jeanne14
16. jan 2023

@strapec haha presne benedikt a senovka. Čistý koniec, ako pohnité seno 🙄

petamich
16. jan 2023

@strapec jemine fakt, to potom aj u mna bolo tym 🙈

alanko20
16. jan 2023

Zo senovky a benediktu mi smrdela koža na celom tele aj pot smradľavý fuj 😂 ja som ešte pijávala.aj čaj weleda na dojčenie aj tam je jedna z tých bylín. No krása 😅

strapec
16. jan 2023

@alanko20 presne toto bolo moje kombo aj s tým čajom, spätne sa divím, že manžel neušiel 😂😂😂